Wpis z mikrobloga

#inwestycje #pieniadze #gielda

Stało sie!
Po 5 latach inwestowania pierwszy tydzien w ktorym moje pieniazki zarobily wiecej niz ja tyrajac caly tydzien. Dodam jeszcze ze zarabiam te legendarne 15k/miesiecznie netto.

A dopiero 33.32% targetu, przy ktorym bede mogl z czystym sumieniem sobie powiedziec: “p------e nie robie, bo mi sie nie kce!”
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja w sumie nigdy nie wyobrażałem sobie, ze krótkoterminowa spekulacja może mi zastąpić stały dochód z pracy.


@ZaplutyKarzelReakcji: ja sobie wyobrażałem, ale nawet jakbym był mistrzem takich posunięć, to bym się bał. Moja konstrukcja psychiczna lubi stałe i pewne dochody. A tutaj nawet dywidenda jest niepewna nieraz (ile i czy w ogóle). Ale z chęcią dowiedziałbym się więcej o tej historii @shaki24 jak to się udało, ile czasu, z
  • Odpowiedz
Po 5 latach inwestowania pierwszy tydzien w ktorym moje pieniazki zarobily wiecej niz ja tyrajac caly tydzien. Dodam jeszcze ze zarabiam te legendarne 15k/miesiecznie netto.


@shaki24: Czyli na tydzien zarabiasz ok. 4 kola.
Pewnie cos tam zarabiasz w miedzyczasie ale patrzac ze po 5 latach masz 4 kola to nie wyglada na szal
I nie podales najwaniejszego - ile masz $$ na gieldzie.
Co innego zrobic 4 kola z 300
  • Odpowiedz