Wpis z mikrobloga

@HelioniX: Trochę nie wiem od jakiegoś czasu o czym Ty mówisz XD

@nie-wysylaj-zaproszen: Nie chcę niczego wymagać. Faceci do szczęścia nie są mi póki co potrzebni. Nie mam czasu na związki, ani nie chcę skrzywdzić żadnego faceta swoją osobą...
  • Odpowiedz
@nie-wysylaj-zaproszen kiedy stwierdziłaś i na jakiej podstawie że jestem studentem ? Uświadomię cię dziewczynko bo z zachowania widać że do kobiety ci daleko więc pojęć nie będę mylił. Nie nie jestem studentem. Nie ma lecz to nic do rzeczy ponieważ twoje biadolenie jest tak mało sensowne że albo jesteś #!$%@? albo taka na codzień. Po kilku wpisach raczej chylił bym się ku temu drugiemu. Reasumując nie masz nic do zaoferowania temu "facetowi"
  • Odpowiedz
Jak twardo stąpasz po ziemi, wiesz czego chcesz, zarabiasz i spełniasz się w życiu to odstraszasz słabych facetów. Oni takich kobiet nie chcą. Faceci nie lubią czuć się gorsi, słabsi, bardziej nieporadni, lubią czuć się męsko, lubią czuć szacunek. W mojej opinii wynikającej z moich obserwacji wynika, że mężczyzna musi być odrobinę lepszy niż kobieta - trochę więcej zarabiać, być trochę bardziej doświadczony itp. W innym przypadku oboje będziecie nieszczęśliwi. To podobieństwa
  • Odpowiedz