Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #suplementy #kfd
Prawda jest taka, że kfd ma ma chyba najlepszy stosunek ceny do jakości, a i tak ludzie chcą jeszcze tani xD.
Wejdźcie se na treca wk iwolajta czy inne mz i sobie porównajcie ceny białka, krety i np. cytruliny.
Jeszcze najlepsze, gdy niektórzy zarzucają im januszostwo XD.
Może robią z siebie trochę męczenników, ale z drugiej strony postawcie się na ich miejscu. Co prawda mogliby zmienić trochę politykę, ale to pierw wy zmieńcie podejście.
  • 10
  • Odpowiedz
@Kopinho: kiedys jak (wchodzili na rynek(?)) i mieli zestaw testowy 5x500g to z kodem i z przesyłką wychodziło za to jakies 80zeta, więc wtedy byli bezkonkurencyjni. Teraz nawet z kodem i na wyprzedazy zbytnio sie tam nie oplaca, tym bardziej, ze wysylaja z niemiec i trzeba czekac dluzej na dostawe.
moge sie zalozyc, ze gdyby kfd sie zawinelo to bylby niezly kwik, ze nie ma gdzie tanio kupowac dobrych supli
  • Odpowiedz
@Pelna_Pompa: do mnie Bulk tak szybko wysyła po złożeniu zamówienia, że nawet nie wiem czy nie przychodzi szybciej do domu od KFD
a z Bulka w moim przypadku jedynie izolat się opłaca, bo WPC nie używam, i na promce izolat Bulka wychodzi dosłownie w takiej cenie za kilogram co z KFD za 0,5kg. Co prawda jest różnica w jakości, tj izolat z KFD to faktycznie samo białko, tłuszczy i węgli tyle
  • Odpowiedz
@Pelna_Pompa: Wczoraj doznałem szoku, nie robiłem zakupów na kfd od kilku lat. A tu się okazało, że suple wyjdą mnie 2x taniej niż w DE, a przesyłka do DE kosztuje 20 zł gdzie przesyłka w Niemczech 10 euro xD
  • Odpowiedz
@Pelna_Pompa: a oni mnie też wkurzyli. Jak kiedyś można było brać z kodem odbiór osobisty w ich sklepie, tak potem już nie można było wykorzystać kodu przy odbiorze osobistym. A teraz to wgl za odbiór osobisty w sklepie trzeba płacić ()
edit: a jednak chyba od 50zł mają za darmo
  • Odpowiedz