Wpis z mikrobloga

#mechanikasamochodowa #mechanika #peugeot #307 #pezot
mircy, pacjent peżot 307 rocznik 2003 ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziś prawie zgubił tylny tłumik.
Tymczasowo jest zamocowane tak jak #cytrynigumiak codziennie uczy czyli na druta i to od siatki ale OCYNK :).
Jest sens z tym jechać (tam chyba obejma spuchniała) na jakieś spawanko ew. wymianę tej obejmy czy kupić na allegro za 100cbl nowy byłyszczący?
piastun - #mechanikasamochodowa #mechanika #peugeot #307 #peżot 
mircy, pacjent peżo...

źródło: comment_WayyP9rxQW8Wh7HWntf3g5aEHltidvSe.jpg

Pobierz
  • 13
@piastun: Zależy ile chcesz jeszcze jeździć bo wymiana tej skorodowanej końcówki i nowa obejma to może potrzyma ze dwa lata zanim znów gdzieś pęknie. Do tego musisz znaleźć jakiegoś cytryna i gumiaka którzy by chcieli wyciąć tyle ile się da tego próchna i wstawać nową złączkę.
@biskup2k: no tego się obawiam. No nic zadzownię jutro do mechaniora i dowiem się jaka cena. Najgorsze jest to, że terminy mają na za tydzień najwcześniej ;) a druciarz robi z marszu hehehe ;).
@laptop_wwa: @Raadecki: dzwoniłem do mechanika, mówi że za wymianę całości będzie ze 150cbln + 280cbln kompletny wydech zatem chyba nie ma dramatu! Pacjent będzie żyć a narazie poprawiłem cytryngumiaka na dwa druty (fachowo to się zwie REDUNDANCJA), coby żona z dzieciakami nie jechała jak w tokio drift przez wieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piastun: no nie ma, a nowy na pewno wytrzyma dłużej niż spawany. A tak BTW, mój wydech ma około 4-5 lat i zgnił na spawach - sama rura jest w nienagannym stanie, ale spawy to dramat - tam gdzie są mocowania i łaczenie rury z puszką zgnilizna prawie na wylot
@Raadecki: no ggdybym sam robił to też byłby cytryn grany :) ale jak już oddaję to tracę czas/pieniądze/samochód więc jak są koszty sensowne to wolę to zrobić w miarę ok.