Wpis z mikrobloga

Skoro temat propagandy mieszania par - biała kobieta i czarnoskóry mężczyzna cieszy się taką popularnością otwieram tag #kolorowaagitacja , wrzucajmy tam zdjęcia propagandy z reklam, filmów i wszystkiego na co się napotkniecie.

Żyjemy w czasach gdy nie wiadomo czy nasze myśli są nasze.

Poniżej reklama durexa
#kolorowaagitacja <---- zachęcam do obserwowania

#whitegenocide #4konserwy #propaganda
H.....s - Skoro temat propagandy mieszania par - biała kobieta i czarnoskóry mężczyzn...

źródło: comment_WbdwabsmF2AdANNaZq1w9bFGsGVLrUYn.jpg

Pobierz
  • 204
  • Odpowiedz
Mnie tam bardziej zastanawia czemu skoro wszędzie chcą pokazac obcowanie roznych kolorowych płci, to prawie zawsze czarny jest facetem, a nigdy to kobieta czarna z białym.


@Mnichuy: mam pewna teorie na ten temat, ale za to jest 100% ban...
  • Odpowiedz
Mów za siebie ()
@AgresywnyKardiolog: Czarne kobiety podobają się mężczyznom, kiedy posiadają europejska urodę (są szczupłe, mają delikatne rysy twarzy). Kiedy pozbawione są typowo czarnego wyglądu (duże pupy i nogi, duże uszy i wargi, szerokie nosy).
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: W sumie tak serio: co jest złego w mieszaniu ras? Bo ok, wśród czarnych jest generalnie większe stężenie patologii więc dzieci z czarnym rodzicem mają statystycznie większe szanse na większe lub mniejsze deficyty podczas dzieciństwa, ok, ale te teorie spiskowe z spadkiem intelektu na skutek mieszania z czarnymi co ma zostać wykorzystane przez Żydów dla stworzenia rasy niewolników to takie #!$%@? że ja nie mogę ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@PodprzestrzennyKolektywPizzy
Co jest złego w mieszaniu ras?

Do pewnego stopnia nic, może być nawet pożądane w kraju homogenicznym etnicznie, gdzie pojawiają się nowe geny i egzotyczna uroda jest ciekawym dodatkiem.

Ale nie żyjemy w takich czasach (wyjątkiem może być Polska, ale ta się wyludnia). Niestety ale ortodoksją w globalnej wiosce coraz częściej jest utopijny kosmopolityzm, w pewnym sensie jest to odmiana starego komunizmu, gdzie pod pretekstem różnorodności pragnie się stworzyć jedną,
  • Odpowiedz
@lazzyday: XDD Przykro mi, ale zamrożenie kultur, czy "ras" (przypominam, że jest to koncept jedynie częściowo biologiczny) w czasie, jest niemożliwe. Nowoczesna technologia, stale usprawniająca się komunikacja międzynarodowa, INTERNET są narzędziami, które nieuchronnie prowadzą do działań globalizacyjnych, czy wam się to podoba, czy nie. Ponadto, śmiem twierdzić, iż kultury i obyczaje charakterystyczne dla poszczególnych rejonów nie zanikną, a jedynie ulegną przekształceniom, co jest jak najbardziej naturalnym procesem. To wami kieruje
  • Odpowiedz