Wpis z mikrobloga

@diabeu255 gratki. Mam 5 od Seiko ładnych parę lat, wół roboczy nie do zajechania.
Jeśli coś mam podpowiedzieć to ogarnij sobie dokładnie po jakimś miesiącu czy Ci nie spieszy ani nie późni na dobę. Ten mechanizm dobry zegarmistrz wyreguluje tak, że w skali miesiąca nawet 5 sekund nie wachnie się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: Troszeczkę. Ale da się wytrzymać. Miałem gorsze bransolety. A zegarek ogólnie oceniam bardzo dobrze, choć boję się trochę tego WR30.
  • Odpowiedz
@Del: z każdym dniem będzie lepiej bo i włosów mniej ;-) WR30 raczej się nie przejmuj. Poprostu pamiętaj, że masz zegarek na ręku. Jak chlapniesz woda lub deszcz będzie padał na niego to mu nic nie będzie. Bardziej chodzi o to żeby go nie zanurzać pod wodę.
Niech służy pięknie :-)
  • Odpowiedz
@19michael86 śmiem twierdzić, że musiałeś mieć jednak szczęście, bo zgodnie z moim doświadczeniem, ten mechanizm ma duże wahania i raz leci na plus, raz na minus i ciężko określić przyczynę, zegarmistrz go ustawi, a po pół roku zegarek i tak będzie chodził jak mu się podoba. Oczywiście zdarzają się lepsze i gorsze sztuki, ale miałem 3 różne 7S26 i żaden nie był szczególnie dokładny (jeden mi robił powtarzalnie +8s dziennie, to mi
  • Odpowiedz