Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po latach nieudanych związków dochodze do wnioski ze zwiazki z rozsadku to jest to. Milosc tylko zaslepia ludzi i #!$%@? #!$%@? wie co nie wiem w imie czego. A w takim zwiazku z rozsadku tez jest wiez, przyjazn, bezpieczenstwo, seks wiec czego chciec wiecej. Moja babcia wyszla za dziadka po miesiecu od przedstawienia i prawie go nie znala. Po 70 latach razem powiedziala ze to jej najlepszy kolega i dlatego wytrwali tyle razem. Mysle sobie ze to najlepsza recepta na dlugi zwiazek tylko problem w tym ze nie wiem gdzie kogos takiego znalezc
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: wbrew temu co mówią rakowe memy z fesjbuka wrzucane przez dziewczynki, którym dopiero co zaczęły rosnąć piersi i myślą, że spędzą resztę życia z Dawidem Podsiadło czy do kogo tam teraz nastolatki piszczą, to większość normalnych związków jest z rozsądku. Zawsze towarzyszy temu jakiś proces myślowy i chyba każdy się zastanawia nad plusami i minusami zanim się z jakąś osobą zwiąże.
ŚwiętyNiebieskipasek: Tak. Moje pierwsze małżeństwo było z "miłości" żona ładna ale trudna i nie udało się tego długo utrzymać (7 lat). Drugi związek od pięciu lat mam z przyjaciółką, znamy się od wieków, jest mniej ładna niż pierwsza żona ale cieszy moje oko i serce czymś innym:
a) jesteśmy przyjaciółmi
b) łączą nas wspólne zainteresowania, sposób spędzania czasu, taka sama potrzeba bliskości oraz zajęcia się swoimi sprawami.
c) ufamy sobie i