Wpis z mikrobloga

@Husejnow: XDDDDDDDDDD O KURDE NIE WIEM , WYMYŚLIŁEM SE TAKIE INFOOOOO XDDDDDDDDDDD

Jesteś upośledzony czy ki #!$%@?? Napisałem, że znam mechanika, który pracuje w serwisie Forda w Niemczech i mówił wprost jak sytuacja wygląda. Masz problem z przetwarzaniem tekstu?
@n1craM oj szkoda gadac, trafilem na 3 kolesi, którzy postawili sobie za punkt honoru zeby o 1 w nocy przekonac mnie, ze przegralem zycie, bo kupilem kiję, a nie zupelnie inne samochody, ktore im pasuja i znudzilo mi sie odpisywanie na ten belkot :p
@n1craM no dokladnie xd przez caly dzien byly normalne komentarze, a okolo 23 zaczęły sie mniej wiecej takie komentarze:
- 135k zl za kompakt? Moj wujek dal tyle za mazde 6
- nie lepiej bylo dolozyc 35k zl i kupic zupelnie inny samochod, który według mnie jest lepszy?
- moj brat kupil 4 lata temu forda focusa za 75k zl z bajerami, ktorych nie ma zaden inny samochod, czyli podgrzwana przednia szyba
@stannis: Zdecydowanie! Np te czerwone wykończenie atrapy chłodnicy w wersji GT :) Śliczne są te detale. Będę robił przesiadkę z kilkuletniego Volvo i na moje oko jakość tego auta jest na wyższa niż Volvo.
@motoinzyniere: W przypadku akurat tego Ceeda to raczej najwięcej do powiedzenia miał Gregory Guillaume, chief designer at Kia Motors Europe. Zawieszenie dłubnął Biermann, aby podkręcić sportowy charakter mimo dłuższej budy.

@grrreg Sprawiasz nieco wrażenie frustrata, którego dupa piecze, że KIA robi auta podobne do Porsche, czy CLA bo chyba zdecydować się jeszcze nie możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się na kimś wzorować, to na najlepszych,
@Eco999:To znajdź mi europejskiego producenta zgapiającego design od Azjatów. Proszę, znajdź...

To nie jest flustracja, jedynie przykład na to jak azja nadal kopiuje europę, skopiowała już większośc technologii, potem niekiedy ją nawet usprawniła, ale własne trendy stylistyczne im nie idą. Panamera i CLA to tylko dwa najbardziej oczywiste nawiązania.

Nie twierdzę że jest to nie fajne auto, sam mógłbym spokojnie je mieć. Ty pewnie też gdyby Cię na nie było stać.
Pobierz
źródło: comment_FcinF668lQGJa3AQVU6qiYHXEpa6If1v.jpg
@grrreg: Ciężko żeby ktos kopiował azjatów skoro ich rynek jest bardzo młody i mikroskopijny w porównaniu do europejskiego. Poza tym w 2018/2019, przy miliardach modeli samochodów doszukiwanie się podobieńst ( i to jeszcze wśród aut tego samego typu nadwozia) i twierdzenie, że balansują na granicy plagiatu to już frustracja i foliarstwo. Widzę, żę przy K900 też zacząłeś się już gimnastykować.

przykład na to jak azja nadal kopiuje europę, skopiowała już większośc
@Eco999: Żadna inna marka, nawet azjatycka, nawet Koreańska, nie robi takiej kalki jak Kia, nie Hyundai, nie Honda nie Toyota, nie Renault.

Projektowanie samochodów zgodnie z obowiązującymi trendami stylistycznymi nie jest niczym złym, większość nowych samochodów wygląda do siebie podobnie na pewnym poziomie, ale każdy producent stara się stworzyć własną tożsamość marki, modeli, starają się być różne, nowy Hyundai proceed stara się być porsche, stara się skopiować wizerunek porsche czy mercedesa,