Wpis z mikrobloga

@dotdot: Ja w styczniu #!$%@?łem z 4-5kg, ćwiczę, #!$%@? w opór, a na noc wypijam 90g izolatu białka i w #!$%@? szybko idzie, wszyscy mi mówią, że się większy zrobiłem, bo już nie taki suchy xD
  • Odpowiedz
Teraz od roku mam bardzo duże problemy żołądkiem, każdy posiłek to dla mnie koszmar, więc prawie nic nie jem i boję się wejść na wagę, bo każde ciuchy (nawet XS) na mnie już wiszą i ze wszad słyszę, że schudłem. Ważę max 50 kg teraz. Choć ochotę na jedzenie mam ogromną, ale przez chorobę i to co się dzieje zaraz po jedzeniu, najlepiej nie jeść nic, chyba że do końca dnia siedzę
  • Odpowiedz
@Michu2018: byłem tydzień temu u innego lekarza internisty (z rodziny), zrobił mi USG brzucha i tarczycy (nic nie wyszło), skierował na badania tarczycy - wszystko w normie i to podręcznikowej normie. Przepisał mi tylko lek na stan zapalny w żołądku, bo na wynikach z gastroskopii, która robiłem w lato pisze, że mam taki stan, choć gastrolog mi wtedy nic na to nie zapisał. Teraz chyba po prostu pójdę do innego gastrologa,
  • Odpowiedz
@karoozela: Nie do końca to takie adekwatne, od powietrza nie da się przytyć i jak się spojrzy szczerze na każdy posiłek grubych, to widać że kalorie się nie biorą z niczego, ale w przypadku chudych ludzi często jest pewnie tak jak u mnie - zjem 5 normalnych posiłków, 2-3 razy w ciągu doby do klopa, zjem 6 posiłków - 4 razy klop i tak więcej i więcej. Przyspiesza przemiana materii. Wyniki
  • Odpowiedz