Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 567
Boże poczytać komentarze na głównej o islamizacji i katolikach to można raka dostać xd jeden pan Mirek stwierdził, że jak nie będzie religii w szkołach to będziemy mieli "problem z muzułmanami jak na zachodzie" XDDDDD nie wiem kto ma na Was taki wpływ, ale puknijcie się w głowę i pomyślcie czasem swoim rozumem, a nie księdza xd
#bekazkatoli #neuropa #bekazpodludzi
  • 71
@nie_dziekuj: To mam dla ciebie smutną wiadomość, zdecydowana większość polaków przechodzących na Islam to praktykujący chrześcijanie lub agnostycy, ateiści rzadko się konwertują. Znam osobiście ludzi którzy od podstawówki chodzili do katolickich szkół, byli ministrantami, jeździli na oazy i pielgrzymki a teraz 5x dziennie rozkładają dywanik.
Zamiast martwić się o ateistów z neuropy martw się o swoich konserwatywnych kolegów i patrz czy któryś nie zapuszcza brody ( ͡° ͜ʖ ͡
@lsxol123: jestem niewierzący, nie wierzę ani w boga ani w inteligencję innych ludzi. Po wynikach wyborów widać debilizm polaków, więc nie dziw się, że tacy jak ja uważają, że jedną głupią religię zastąpi inna. Jeśli żylibyśmy w kraju gdzie ludzie prezentują wysoki poziom intelektualny to wierzyłbym w unicestwienie religii, a tak czeka nas ciemnogród jeden lub drugi. Wyjaśnij mi, dlaczego moje myślenie uważasz za błędne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@evilbadday: bo było to im wciskane od dziecka i dlatego wierzą, i z nimi już nic niestety nie zrobimy. Jedyna nadzieja jest w tłumaczeniu dzieciom, że to stek bzdur i pan na chmurce ani inna istota z mocami nadprzyrodzonymi nie istnieje. Takie jest moje zdanie i mam nadzieję, że dożyje czasów, w ktorych ciemnota czy to katolicka czy islamska zaniknie.
@nie_dziekuj:

Ta religia bedzie islam i takie cucki jak cala #neuropa przejdzie na islam zeby nie bylo przykro brodatym panom.

Ja bym się najpierw zastanowił, kto obecnie tu jest cuckiem. Neuropa idąca zgodnie ze swoimi przekonaniami i własnym rozumem, która odrzuca główny nurt w kraju, w którym niby jest te 80-85% katolików...
Czy konserwy, którym ktoś wmówił, że istnieje jakiś dziadek na chmurce, a oni bezkrytycznie w niego wierzą i atakaują
@Zelber:

Neuropa idąca zgodnie ze SWOIMI przekonaniami i WLASNYM rozumem, która odrzuca główny nurt w kraju...


Dobre :) chcialbys przedstawic neuropkow jako autonomiczne jednostki myslace samodzielnie i nie podazajace za marchewka ze zgnilego zachodu.
Na szczescie kazdy myslacy czlowiek wie ze lewactwo nie mysli. Lewactwo idzie tam gdzie je skieruja.

Dzis lgbt, jutro wolnosc dla dzikow a za tydzien walka z katolikami. I tak w kolko.
@lsxol123: poglądy polityczne nie są wciskane od dziecka aż tak bardzo a jednak ilu ludzi się daje dymać tym samym politykom i wierzy im tak samo jak w religię. Masz plusa, ale wciąż moje zdanie zostaje takie samo :)