Wpis z mikrobloga

Czy ktoś składał CV do szkoły, na stanowisko nauczyciela, nie mając jeszcze wyższego kierunkowego? Dostałam propozycję od szkolnej psycholog, ma mnie polecić dyrekcji, bo "podczas wolontariatu dostrzegła we mnie bardzo duży potencjał" ale nie wiem jak ugryźć fakt, że studiów pedagogicznych jeszcze nie ukończyłam (kończę w tym roku)

#pracbaza #szkola #edukacja #nauczyciele
  • 11
@alxnr: Mnie uczyła kobieta,która miała 21lat jak zaczynałam liceum. Broniła licencjat i mgr ucząc nas w liceum:) nie myśl za wiele,tylko składaj
Jeśli jeszcze ktoś widzi w tobie potencjał,to bym się nie zastanawiała,jeśli dają Ci szansę.
@Nowarozowa ale miała wyższe, tak? Sama mam licencjat z biedakierunku, zapychacza wydziałowego ale niestety w ogóle niezwiązany z zawodem w którym chce pracować. Do tej szkoły, do której mam złożyć CV liczy się konkretna specjalność pedagogiczna (specjalny ośrodek szkolno wychowawczy), której właściwie jeszcze nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@alxnr: gratuluję :))
Może mogłabyś być pomocnikiem nauczyciela? U mnie inna trochę sytuacja, bo podczas studiów byłam właśnie pomocą w klasie z dziećmi z niepełnosprawnościami - a takie stanowisko istnieje - nie wiem jak w Twoim przypadku. Porozmawiaj z tą psycholog - jakie realne stanowisko mogłabyś teraz objąć :)
@alxnr: jeżeli masz licencjat z innego kierunku możesz śmiało zacząć pracę - będziesz po prostu trochę mniej zarabiać do czasu uzyskania pełnych kwalifikacji :-)
@elo490500 rozumiem, że posługujesz się starą terminologią? Debilizm = niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim. Tak, masz rację. Jeśli się uda, to będę uczyć osoby z lekką NI