Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski pasek ma ochotę na seks codziennie, często nawet dwa razy dziennie. Ja wolę uprawiać go 3 razy w tygodniu. Lodzika robię 2 - 3 razy w miesiącu.Często psuje mi humor np sugerując mi lodzik. Poza tym kłócimy się też o inne rzeczy co powoduje, że nawet seks 3 raxy w tygodniu jest dla nas częsty. Ja uważam zrobienie lodzika za nagrodę i nie coś wymuszonego. Niebueski często mi wypomina, że seksu jest za mało. Jak to jest u Was? Zarzuca mi problemy z libido, słusznie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 125
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli traktujesz lodzika jak nagrodę to słabo. Facet ma potrzeby, zdrowe podejście do lodzika, to takie w którym traktujesz to nie jak nagrodę, ale coś co robisz dla niego. Lodzik to pokazanie zrozumienia potrzeb swojego niebieskiego. Kobiety często nie rozumieją tego, że faceci się od nich różnią w podejściu do seksów. W ogóle traktowanie czy to lodzika czy seksu jak nagrody jest słabe. Bo niby jak? Zastanów się czym dla
@AnonimoweMirkoWyznania: Porównałbym to do czegoś takiego, może pokaże Ci to skalę tego, jak bardzo źle myślisz o realizowaniu potrzeb seksualnych jako nagrody. Załóżmy, że masz zły dzień.. chce Ci się płakać, generalnie wszystko idzie nie tak, jedyne o czym marzysz, to wtulić się w ramiona tego jedynego i "naładować baterię". A on mówi do Ciebie coś w stylu "słuchaj nadal jestem na Ciebie fochnięty, może potem, na razie nie zasłużyłaś", nie
MetalowyHultaj:

Tylko kobiety mają takie kupczenie seksem we krwi xD


@bezbekpol to wam na seksie bardziej zalezy, jak chcesz uprawiać seks i by kobieta była podniecona, miała ochote na zbliżenia to sorry batory ale musisz wylizać patelnię, inaczej kobieta nie będzie odpowiednio nawilżona i seks bedzie jej sie kojarzyl z bolem oraz przykrym obowiazkiem!!!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}