Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski pasek ma ochotę na seks codziennie, często nawet dwa razy dziennie. Ja wolę uprawiać go 3 razy w tygodniu. Lodzika robię 2 - 3 razy w miesiącu.Często psuje mi humor np sugerując mi lodzik. Poza tym kłócimy się też o inne rzeczy co powoduje, że nawet seks 3 raxy w tygodniu jest dla nas częsty. Ja uważam zrobienie lodzika za nagrodę i nie coś wymuszonego. Niebueski często mi wypomina, że seksu jest za mało. Jak to jest u Was? Zarzuca mi problemy z libido, słusznie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 125
  • Odpowiedz
@Liwiia: tak, zrozumialam. Ale pisalas tez o obrzydzeniu ciałem partnera i rozróżnieniu jego osoby od czesci ciała. I do tego z kolei odniosla się ja.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze, widzę, że mamy tutaj asburgera, który nie rozumie aluzji. Po drugie, mamy tutaj asburgera, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisałem, że JA brzydzę się lizać psiochę. Ba, nigdy nie zmuszałem się do tego, jak jedna upośledzona różowa powyżej sobie ubzdurała. Po prostu nie jest to ani coś co mnie niesamowicie kręci, ani coś, co mnie obrzydza i do czego miałbym się zmuszać. Jeśli wiem,
  • Odpowiedz