Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@souriss: gram z 5 dni jakoś mam 15 poziom I z tego co zauważyłem o klubach to nie warto na początku dołączać, nic ci nie dają a jak są mistrzostwa to poprzez pojedynki mogą Ci zabrać dolce, więc nie polecam. Dobij sobie jakoś 15+ wtedy też kluby będą bardziej chętne do zapraszania i będziesz więcej dolkow z areny dostawać, i pamiętaj o karierze, z niej najlepsze nagrody dotychczas. Powodzenia :D
@Platinii: o widzisz. Dzięki za cenne rady. Tak jak mówisz, raczej się nikt o mnie nie bije, więc póki co wywalone. :D Z tego co zauważyłam, to wszyscy grzeją punkty w lot. I ja też idę w tym kierunku i póki co, dobrze na tym wychodzę, bo rozwalam ludy z harda. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@souriss: ja daje próg i lot, dobrze powiedziałaś "narazie" ja stoję od 2 dni na 500 pucharach, bo mam ciągle hard (statystyki po 100) i muszę przegrywać by mieć easy lub medium :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@souriss: myślę, że jest dobrze, odkąd dałem klejnoty w Google, kaski i rozwinalem badania to idzie całkiem nieźle :D 19 poziom, 600 pucharkow. A ty jak tam? Masz już odblokowana ta codzienna ligę, jakiś klub masz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Platinii: póki co końcówka 15. Dzienne już mam odblokowane i póki co jestem 1. Nie jest źle, też tak myślę. Klubu nie mam, bo nikt mnie nie chce. :D Obecnie ok 540 pucharów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@souriss: ja jestem w klubie, ale chyba odejdę po mistrzostwach klubowych, wtedy też spróbuję pogadać z kimś to może cię przyjmą :D Warunkiem w sumie jest dużo grania na arenie, ale tej w klubie wtedy liczy punkty dzięki którym klub może awansować do wyższej ligi.