Wpis z mikrobloga

@Grubsztyk: nie trolluje "z prawa i lewa" - trolluje tych z lewa, jakoś nie widziałem by trollował na przykład na marszu niepodległości. Jaok to prawak, PiS-owiec. Tak samo niezależny jak niezależny bloger złoty Goebbels.
  • Odpowiedz
dla innych po prostu toczyła bekę bo wiedziała, ze to ustawka z wykorzystaniem aktorów


@Poro6niec: co ja czytam...

Serio jesteś gościem, który wypowiada się tutaj na tematy polityczne? Bardzo prawdopodobne (siedząc w Twojej konwencji - właściwie pewne), że opłaca Cię Kaczyński żebyś kompromitował obóz jego oponentów ( ͡º ͜ʖ͡º)
4tek - > dla innych po prostu toczyła bekę bo wiedziała, ze to ustawka z wykorzystani...

źródło: comment_bNvPtfNNn1eZssdWxmI5mNA3XDcqRtuv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Bardzo prawdopodobne (siedząc w Twojej konwencji - właściwie pewne), że opłaca Cię Kaczyński żebyś kompromitował obóz jego oponentów


@4tek: mmmmm, moje ulubione danie - opozycja jest tak fatalna, że Jarek nie ma z kim przegrać i nawet kot tego wybornego stratega wygrałby wybory
  • Odpowiedz
@Poro6niec: a to przepraszam - skoro piszesz, że zrozumiałeś to mój błąd. Zmyliło mnie pisanie czegoś tam od czapki (nomen omen). Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Grubsztyk: kreowanie jaoka na jakiegoś centrystę, wy chyba sobie jaja robicie z myślących ludzi xD.

Poza tym, jak został dziennikarzem TVP to nie zaczęły go obowiązywać jakieś standardy? Nie wypada zacząć zachowywać się normalnie i skończyć z dziecinada, która uprawia na kanale?
  • Odpowiedz
@Poro6niec: No nie wiem dla mnie śmieszne jest aby Jaokiem tłumaczyć atak na Ogórek, szczególnie że podobno wśród atakujących byli legitni "bohaterzy" opozycji. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Grubsztyk Zastanawiałem się nad tym czy jest konflikt interesów. Doszedłem do wniosku, że nie, bo w zawód dziennikarza wpisane są prowokacje dziennikarskie.
  • Odpowiedz
@43eme35: to mało widziałeś. Od dawien dawna ma ten sam styl robienia beki i również na MN takową kręcił.
@Nieprzyjazny_Ziemniak: tacy myślący ludzie że łyknęli tę widoczną nawet dla ślepych trolliadę.
No cóż zawsze największe gamonie najgłośniej krzyczą że są ludźmi myślacymi. Elyta ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: tak dobrze że dodałeś to 2 razy. Poza tym po raz kolejny udowadniasz ze jesteś ziemniaczkiem o bardzo małym rozumku i nie warto z tobą wchodzić w jakiekolwiek dyskusje.
@szurszur: a wkleisz nam filmik z tego momentu? Kto na kogo napierał a kto się bronił? Poza tym jak ten oszołom czuje się pobity, to zna nazwisko "sprawcy". Więc niech nie czeka, a robi obdukcję i do prokuratury.
  • Odpowiedz