Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moje różowa z którą jestem zaręczony od nowego roku w ogóle ani razu nie założyła pierścionka zaręczynowego, zaręczyliśmy się 4 miesiące temu. Do pracy w ogóle go nie zakłada bo nie może, była 2 razy u rodziców na weekend i pierścionek zostawiła, na wyjścia z koleżankami do barów podobnie itd. bo wiecznie go zapomina ale wcześniej jakoś zawsze pamiętała. Przykre to bo wykosztowałem się, biegałem miesiącami po jubilerach, długo wszystko organizowałem żeby dostała dokładnie taki pierścionek jaki chciała. Gdybym wiedział że nie będzie go nosiła to olałbym jej wcześniejsze ciśnienie na zaręczyny, taka jest niestety prawda o różowych że jak czegoś nie mają do głupieją a jak już to dostają to mają to gdzieś.
#zwiazki #zareczyny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcę Cię niepokoić, ale coś jest raczej na rzeczy. Albo różowa w ogóle nie nosi biżuterii i za nią nie przepada, ale to tez słabe wytłumaczenie, bo pierścionek zaręczynowy to nie jest zwykła biżuteria, albo szuka drugiej gałęzi i taki pierścionek tylko wzbudzałby pytania. Radzę zgłębić temat. Ja jakbym dostała pierścionek zaręczynowy od ukochanej osoby to jedynie do snu bym zdejmowala no i ewentualnie w pracy, jeśli praca tego
AluminiowaAzjatka: @erysipelothrix:

Albo różowa w ogóle nie nosi biżuterii i za nią nie przepada, ale to tez słabe wytłumaczenie, bo pierścionek zaręczynowy to nie jest zwykła biżuteria

dlaczego słabe wytłumaczenie? różowa here i nie noszę w ogóle biżuterii bo po prostu bardzo tego nie lubię, i nie miałoby dla mnie znaczenia, że to "specjalna biżuteria". ale przyznam, dziewczyna mogła opowi o tym powiedzieć zanim kupił pierścionek xD a poza tym
AluminiowaAzjatka: @erysipelothrix:

Albo różowa w ogóle nie nosi biżuterii i za nią nie przepada, ale to tez słabe wytłumaczenie, bo pierścionek zaręczynowy to nie jest zwykła biżuteria

dlaczego słabe wytłumaczenie? różowa here i nie noszę w ogóle biżuterii bo po prostu bardzo tego nie lubię, i nie miałoby dla mnie znaczenia, że to "specjalna biżuteria". ale przyznam, dziewczyna mogła opowi o tym powiedzieć zanim kupił pierścionek xD a poza tym