Wpis z mikrobloga

#cineqemigruje

No siema Mirki,

W Polsce zaraz północ, a ja muszę wstać na 6.30. Drugi dzień w robocie. Szukam czegoś lepszego wiedząc, że muszę przepracować do 12, bo rachunki same się nie zapłacą. Trudno opisywać pracę, więc tego nie zrobię. Robię, aby robić i tyle. :P

Aktualnie zapoznajemy się z lokatorami, z mieszkania. Jakąś godzinę temu jadłem zajebistą cytrynową zupę od Albańczyka, a w międzyczasie uczyliśmy dobrze wymawiać 'k---a ( ͡° ͜ʖ ͡°)' i inne przekleństwa Brytyjkę. Chyba Żubrówka trochę nam pomaga w tym. To śmieszne, cały świat na wyciągnięcie ręki, a my uczymy się przekleństw w różnych językach.

Słówko na dzisiaj:

Slug - w slangu d----a po Brytyjsku.

EDIT: Pozdrowienia dla @RetSnom, który śledzi mój tag, niech ma.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RetSnom: @siedge: @Enzo_Molinari: @Zioman: Zapytałem się raz jeszcze, to słowo to 'slag', a nie slut. Przy okazji została poinformowana o tym co robię na Wypoku, tak więc chociaż tego nie przeczyta, pozdrowię ją w następnym poście.

@Enzo_Molinari: Pracuje i zajebiście spędzam czas. Jak by ktoś miał wątpliwości, rozwiewam je, bo jestem 'na świeżo' w Anglii.
  • Odpowiedz
@stanwok: Pff, dzień po podpisaniu umowy złożyłem wypowiedzenie. Pracuję do piątku, a jutro zrobię sobie take off. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdzie będziesz pracować?
  • Odpowiedz