Wpis z mikrobloga

@Koryntiusz: Bo to Mentzen jest inicjatorem i twórcą tej koalicji, więc w naturalny sposób z niej nie wystąpi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gwiazdowski jest ofc zapraszany.

Co do poparcia Gwiazdowskiego póki co 0,00%. W sondażach ewybory.eu ma wynik gorszy niż Samoobrona (nawet nie wiedziałem, że to istnieje xD), Wolni i Solidarni, KNP i inny plankton. Mimo wyczytywania jego partii wśród badanych nie poparł go NIKT.
@wojtas_mks: wydaje mi się, że mało kto wiedział wtedy, że jest to osoba od Balcerowicza. To raczej środowiska propisowskie i lewicowe to mu dopiero wytknęły, próbując straszyć wyborców powtórką z początku lat 90tych. Popularny stał się dlatego, bo gdy ogłosił, że będzie startował w wyborach, to wszystkie stacje telewizyjne zaczęły go ochoczo zapraszać, dzięki czemu miał najlepszą możliwą darmową reklamę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz AlexKrycek - @wojtasmks: wydaje mi się, że mało kto wiedział wtedy, że jest to osoba ...
źródło: comment_f65x0vLlAu9QrJ4CLVwhnK2P7IMIhQu2.jpg
@wojtas_mks: Też sądzę, że Gwiazdowski nie ma szans na wysokie poparcie i musi pójść razem z Kukizem lub kimś innym. Po prostu nie wiedziałem, czy jest uwzględniony. Na pewno sondy uliczne zawyżają Korwinowi, a zaniżają np. PSL. Trzeba brać na to poprawkę.
Ale bym głosował.


@Koryntiusz: dokładnie!
Może jeszcze dojdzie do takiego przymierza.
Póki co stawiam na Gwiazdowskiego. Metzena szanuję równie bardzo, a może nawet i bardziej ale siedzi z szurią na "krulewskim Tytaniku".