Wpis z mikrobloga

#kpop #muzyka #hyomin #tara

#kpoptop100 <- tag do obserwowania

Lista do wołania https://mirkolisty.pvu.pl/list/Ifx26nvsJJGPaYPj

14/100

Hyomin - U Um U Um

To będzie chyba najświeższy utwór w tym zestawieniu, bo wyszedł zaledwie 2 tygodnie temu. Bardzo go lubię, więc znalazł on miejsce na mojej liście :)

Hyomin to jedna z członkiń zespołu T-ara, który ma już dziesięcioletni staż i chociaż dziewczyny odeszły z wytwórni, to zespół oficjalnie się nie rozpadł (chociaż nie wydają już nic nowego i nie koncertują, ale ok). Hyomin postanowiła spróbować swoich sił solo.

Pamiętacie jak we wpisie 2/100 zachwycałem się długim ujęciem w M/V Twice - Like OOH-AHH? To tutaj mamy cały teledysk nakręcony jednym ujęciem.

Jako, że mamy tu tylko jedną wokalistkę Hyomin to nie mam co się rozpisywać o składzie zespołu :) Artystka świetnie śpiewa i tańczy i widać to dziesięcioletnie doświadczenie i mimo prawie trzydziestki na karku wygląda naprawdę dobrze.

Muszę niestety zjechać operatora (reżysera?). Nie wiem co wpadło mu do głowy nagrywać pod światło () Już od pierwszych sekund lampy biją nas po oczach, a później będzie jeszcze gorzej. Od 1:45 to już przeszedł sam siebie. Hyomin wygląda dosłownie jak ściana. Jakby się obsypała mąką. Momentami to już nawet nie widać jej twarzy. Nie rozumem co autor miał na myśli, że to tak zostawił. Wygląda to beznadziejnie.

Także na plus choreografia i muzyka (szczególnie refren gdzie mamy fajny basik i kontrastujący delikatny głos Hyomin). Na minus gra świateł, ale jednocześnie muszę pochwalić reżysera za to, że wszystko było nagrywane jednym ujęciem. Bardzo podobało mi się, że nie przestali kręcić nawet gdy wokalistka poszła się przebrać

#ladnapani #koreanka w komentarzu
M.....m - #kpop #muzyka #hyomin #tara

#kpoptop100 <- tag do obserwowania 

Lista...
  • 1