Wpis z mikrobloga

Horizon: Zero Dawn to jak dla mnie kiepska gra. Początek wydawał się fajny ale czym dłużej z tą grą tym coraz gorzej. Dialogi, postacie, questy poboczne i cała otoczka tej gry to totalny gniot, świat spory ale bardzo pusty i mało ciekawy. Soundtrack też bez polotu i rzucające się w oczy błędy techniczne typu znikające przed oczami postacie przed wczytaniem cutscenki. System walki też mi jakoś nie podszedł. Jedyne co mi się podoba w tej grze to ładna grafika. Chciałem dać szansę tej grze, ale nie mogłem się zmusić do grania w nią i zakładam, że dalsze etapy stoją na podobnie niskim poziomie.

#ps4 #gry #horizonzerodawn
manieczek007 - Horizon: Zero Dawn to jak dla mnie kiepska gra. Początek wydawał się f...

źródło: comment_qPGlKnpH7gWu5vbMiKRgYog8dyWpSsGv.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 4
@manieczek007 mnie się gra podobała, ale dialogi, postacie, questy poboczne, także część questów głównych balansowały gdzieś pomiędzy średnie a słabe.

Jeśli Ci walka nie pasuje, to odpuść. Ale napisz w spoilerze gdzie jesteś. I grasz ofc. z angielskim audio?
  • Odpowiedz
@manieczek007 potwierdzam. Też mnie zupełnie kompletnie ta gra nie wciągnęła, mimo że przed kupnem oczywiście oglądałem gameplaye itp. Wydawała się ok a tu takie niemiłe zaskoczenie. Kasa wyrzucona w błoto dla mnie. Zagrałem w to łącznie może ze 4 razy po parę godzin i tyle. Skończyłem gdzies w momencie jak ona jedzie tam do tego miasta gdzie ktoś tam na jakiejś scenie występował, czy ona tam jakiś chrzest przechodzi z ludźmi rozmawia
  • Odpowiedz
@manieczek007: jedyne co w tej grze jest super to grafika. fabuła, dialogi, misje poboczne to jeden wielkie gówno. przeszedłem ta gierke tylko dlatego ze szkoda mi bylo wydac hajs i nie grac. ogolnie szkoda czasu
  • Odpowiedz
@manieczek007: Mam takie same odczucia. Wczoraj właśnie sprzedałem HZD i The Last of Us, bo to tez przehajpowany gniot według mnie i wziąłem sobie Detroit BH i Persona 5. Obie gry mi się mega podobają, a zaskoczony jestem Persona, bo nie jestem jakimś fanem anime, a w ogóle mi to nie przeszkadza, ze to taki styl gry.
  • Odpowiedz
@Patri295: Każdy ma swoje gusta, może i Tobie się nie podoba, ale to nie znaczy, że to od razu przehajpowane gnioty xD Ja na przykład widzę, że Obywatel Kane to świetny film, ale przez cały seans ziewałem z nudy.
  • Odpowiedz