Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry,

Zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm.

Słucham z last.fm - Notowanie: 307 (subskrybuj tag: #sluchamzlastfm)

Polega ono na pokazaniu 9 najczęściej słuchanych przez Was płyt w minionym tygodniu.
Notowanie będzie się pojawiać co tydzień w niedzielę, o losowych całkiem porach (post pojawia się, gdy przypomina mi się o notowaniu i nie zawsze czekam do wieczora).

Aby wziąć w nim udział należy:

1. Wejść tutaj: http://tapmusic.net/lastfm lub tutaj: http://www.nsfcd.com/lastfm
2. Wpisać swoją nazwę użytkownika w serwisie last.fm.
3. Następnie wybrać "7 days", gdyż zestawienie będzie z ostatnich 7 dni.
4. Następnie wybrać rozmiar "3x3", co wygeneruje obrazek z 9tką najczęściej słuchanych albumów.
5. Poniżej (lub po kliknięciu na "Advanced Features") można zaznaczyć: "Display album/artist captions" oraz (opcjonalnie) "Display playcount".
6. Kliknąć w guzik "Submit" aby wygenerować grafikę, która zawierać będzie nazwy artystów, tytuły albumów oraz (opcjonalnie) liczbę odsłuchań utworów zawartych na poszczególnych albumach danego artysty.
7. Zapisać obrazek lub skopiować jego adres i dodać poniżej (w komentarzu) jako załączone zdjęcie do komentarza (ikona aparatu fotograficznego).

Uwaga:
aby być na bieżąco z wstawianiem swoich notowań, zapraszam do subskrypcji tagu: #sluchamzlastfm

#muzyka #lastfm
  • 133
  • Odpowiedz
akurat ten aryan art (ta płyta akurat) to złoto


@Im_from_alaska: No wiem, dlatego wreszcie się nią zająłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inne nawet mnie nie interesowały do przesłuchania, gdyż lecę dalej z materiałem.
Nieznane są muzyczne ścieżki Pana.. czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Nie wiem o co #!$%@? się, że ktoś słucha Comy. Osobiście uważam, że robią spoko muzykę i nie rozumiem wykopowego ciśnięcia po nich. Równie dobrze można mieć "hehe bekę", że ktoś słucha jakiś rapsów od Taco, Hempa czy innych Pro8l3mów. Dobrze, że Ty masz jakże wyrafinowany gust. ;) W sumie to te Twoje podsumowanie też o kant tyłka idzie potłuc, bo nic ciekawego nie wnosisz do tematu oprócz swojego widzimisię.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: mi się właśnie o TDCC przypadkiem przypomniało i musiałam trochę powspominać ich debiut. a Beirut warto przesłuchać - lepsza płyta niż No No No, ma parę naprawdę mocnych momentów (jak np. Gauze Für Zah)
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: trafna diagnoza tego muzycznego tygodnia.

kilku wykonawców dopiero odkrywam, moja bajka raczej, ale potrzeba mi jeszcze się osłuchać.
z tej kategorii: frances cone znasz. blerta kosova ma ładne momenty, takie powolne, melancholijne chillowanie + trochę elektroniki. pat moon z kolei wysoce rekomenduję, hipnotyczne muzyczne obrazki, można się zatracić (wyczuwam klimaty a'la julee cruise).

Air znać musisz, wspominajka taka. dodam więc tylko, że "Moon Safari" ma 21 lat i pamiętam jak
idasierpniowa - @Imfrom_alaska: trafna diagnoza tego muzycznego tygodnia. 

kilku w...
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: молчат дома to bardzo ładny białoruski synth z wokalem rodem z zimnej fali. Album z zeszłego roku, a miejscami brzmi jakby był z późnych lat 70-tych.
Candi z Scandinavian Star brzmi dobrze jak na początek, dzieny.
  • Odpowiedz