Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry,

Zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm.

Słucham z last.fm - Notowanie: 307 (subskrybuj tag: #sluchamzlastfm)

Polega ono na pokazaniu 9 najczęściej słuchanych przez Was płyt w minionym tygodniu.
Notowanie będzie się pojawiać co tydzień w niedzielę, o losowych całkiem porach (post pojawia się, gdy przypomina mi się o notowaniu i nie zawsze czekam do wieczora).

Aby wziąć w nim udział należy:

1. Wejść tutaj: http://tapmusic.net/lastfm lub tutaj: http://www.nsfcd.com/lastfm
2. Wpisać swoją nazwę użytkownika w serwisie last.fm.
3. Następnie wybrać "7 days", gdyż zestawienie będzie z ostatnich 7 dni.
4. Następnie wybrać rozmiar "3x3", co wygeneruje obrazek z 9tką najczęściej słuchanych albumów.
5. Poniżej (lub po kliknięciu na "Advanced Features") można zaznaczyć: "Display album/artist captions" oraz (opcjonalnie) "Display playcount".
6. Kliknąć w guzik "Submit" aby wygenerować grafikę, która zawierać będzie nazwy artystów, tytuły albumów oraz (opcjonalnie) liczbę odsłuchań utworów zawartych na poszczególnych albumach danego artysty.
7. Zapisać obrazek lub skopiować jego adres i dodać poniżej (w komentarzu) jako załączone zdjęcie do komentarza (ikona aparatu fotograficznego).

Uwaga:
aby być na bieżąco z wstawianiem swoich notowań, zapraszam do subskrypcji tagu: #sluchamzlastfm

#muzyka #lastfm
  • 133
dziś sporo tych 3x3 jest tak #!$%@? nijakich (albo rapsowych gdzie niespecjalnie mogę coś powiedzieć), że nawet mi się nie chce.

@TheDoom: może być, ale te vaporwave’y nigdy mnie poruszały. z takich śmiesznych rzeczy to sprawdź sobie płytkę Macross 82-99, ktoś mi to polecał tutaj też
@doustnie: o ezu TDCC, ile czasu tego nie słyszałem, tam są dwa takie bangery, że hej. ogólnie spoczi, jak zawsze. dobry ten beirut nowy?
@mroz3: dramatu nie ma, ale to pink floyd fuj. jak aphex, to weź autechre
@neon_noon: bez szału, ale ok. słuchałaś tego najnowszego mgmt?
@DeFutura: jak to możliwe, że po nowej aleksandrii siekiera zaczęła grać takie wstrętne rzeczy
@ignorance: warpaint spoko, to nowe CC też jest spoko
@en8de: do plumkania w tle nawet spoko
@soeasy: jak ten beirut? i co to, to po lewej w śrdokowej linii?
@Im_from_alaska: płyta Macrossa jest przereklamowana, słuchałem kiedyś.

BTW, ta kompilacja HKE nie zawiera prawie nic vaporowego, tam są już rzeczy po vaporwavie czyli elektronika różnej maści.

To samo ta epka wydana jako Subaeris, to czysty ambient w dużej mierze.