Wpis z mikrobloga

W normalnym cywilizowanym kraju jak Niemcy czy Szwecja, jak powiesz dziewczynie, że za nią zapłacisz to się na ciebie obrazi i powie że przecież ma swoje pieniądze. A w Polsce? W Polsce jak w lesie, jak w średniowieczu normalnie. Czasy w których kobiety nie pracowały, bo ich zadaniem była opieka nad domem i przez to nie miały pieniędzy i czasu na pracę już dawno się skończyły. Teraz one także pracują i zarabiają tyle co mężczyźni, ba często nawet więcej, ale taka #p0lka i tak będzie od ciebie wymagać, abyś za nią płacił, bo w końcu to ty jesteś mężczyzną. A najgorsi są ci wszyscy spermiarze, którzy się na to wszystko godzą byleby tylko p0lka zwróciła na nich uwagę i może ewentualnie dała dupy. Ja jakbym się urodził kobietą to byłoby mi po prostu wstyd jakby ktoś za mnie płacił, skoro sam zarabiam, a randka to przecież obopólna przyjemność! Czułbym się jakby ta osoba traktowała mnie jako kogoś gorszego i mniej zaradnego.

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder
  • 11
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia: I tak trzymać! Pod tym względem na pewno nie możesz mówić o sobie p0lka. Równość płci to super sprawa i bardzo się cieszę z tych przemian w społeczeństwie, ale wciąż dużo osób nie rozumuje jej właściwie
  • Odpowiedz
@ToNieJestWcaleMultikonto: dokładnie, a poza tym skoro słabo gościa nie znam, to nie wiem po co ma we mnie inwestować swoje hajsy. tzn. wiesz, faceci się na mnie wkurzają, jak mówię, że sama chcę płacić i zawsze jest, że 'nie, nie', ale ja się z tym źle czuję, nie uważam, ze z racji tego, że jestem kobietą cokolwiek mi się należy.
  • Odpowiedz
@ToNieJestWcaleMultikonto: Najlepsze to te które hejtują taką postawę. Potem jak przychodzi do płacenia rachunku ja na nie patrzę a one udają głupią. Nawet nie zaproponują pokrycia za siebie (mimo deklarowania że bardzo źle się czują gdy ktoś za nie płaci), jeśli już robią to w taki idiotyczny sposób że widać jak na dłonie że "wolałyby nie".

Jeszcze są akcje że mówi że przelew zrobi. No to mówię problemu nie ma...tylko później
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia A jak to się robi w restauracji, mówi się na starcie, że na osobne rachunki?
Poza tym, ja nie mam kompetencji żeby się wypowiadać, ale mi się wydaje, że taki mężczyzna, który koniecznie chce za ciebie zapłacić to albo ktoś mu wmówił, że tak trzeba albo szuka dziewczyny która
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia #!$%@? wysłałem przez przypadek zanim skończyłem XD

Dziewczyny która będzie na jego utrzymaniu.

Tak czy siak, ja szukam takiej, która w przyszłości będzie się dokładać do budżetu więc jak płaci za siebie to ogromny plus
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: wiesz, ja czasem też mam wrażenie, że facet źle się czuje jak laska za siebie płaci, więc woli to zrobić, żeby nie być dziwnie ocenionym przez innych, spotkałam się z czymś takim, dlatego ostatnio jak facet za nas zapłacił to zaproponowałam mu później, po cichu, ze ma powiedzieć mi ile, to mu oddam albo zrobię przelew, ale uznał, że nastęnym razem ja zapłacę za obydwoje, no to ja że okej,
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia To też jest istotne pewnie dla niektórych, ja mam wy*ebane na to, że ktoś mnie uzna za biedaka. Poza tym wiadomo, że jak jest duża różnica w zarobkach, np. ja zarabiam 3000 a dziewczyna 10 000 albo odwrotnie, to po połowie trochę bez sensu, żeby np. jedna osoba chciała pójść do droższego miejsca a druga nie mogła bo nie ma za co. Ale to jak już jest się parą.
  • Odpowiedz