Wpis z mikrobloga

Użytkownik @Unfancy upublicznia moje dane bez wyrażenia na to zgody,na pw dostaję groźby śmierci, pobicia i w trosce o swoje bezpieczeństwo -zgłaszam to na Policje.
Ponadto już skontaktowałem się w tej sprawie z serwisem wykop.pl
Zabawę czas zacząć.
Ten się śmieje,kto się śmieje ostatni

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie #chwalesie #policja #stalking #prawo #patologiazewsi #wykop
janusz_pol - Użytkownik @Unfancy upublicznia moje dane bez wyrażenia na to zgody,na p...

źródło: comment_JHRQYz0bO8BrNzQsFS2Y2ZXL3qFFFYAN.jpg

Pobierz
  • 385
  • Odpowiedz
#muremzajanuszem nie daj się, nawet jak Cie tvn pokaże, to co? co to zmieni, przecież białorycerze to też przegrywy i są mocni tylko w necie i sobie będą #!$%@?ć, a jak zobaczą ponad 100 kilo chłopa to im się skończą jaja, żeby loch bronić
  • Odpowiedz
Wiecie że on specjalnie wrzucił to zdjęcie i dogadał się z tą mirableką by była kolejna gówno-afera? Ale wy głupi jesteście, to wszystko to tania ustawka
  • Odpowiedz
@denigger: jesteś zwykłym sterydziarzem i ćpunem, który publicznie pyta ludzi, jak wbijać sobie testosteron albo czy ktoś się wysikał do zlewu (wtf?!). zlewem jest twój intelekt. gardzę takimi ludźmi, nie nadajecie się do życia w społeczeństwie, a co najwyżej w więzieniu, bo twój mózg jest jeszcze na tyle mały, że się tym chwalisz na wykopie.
  • Odpowiedz