Wpis z mikrobloga

"Mała Syrenka" wykonana przez JachyraJewellery zdobyła Wasze uznanie. Przyznaję, że poznałam Agnieszkę właśnie przez nasz konkurs! Agnieszko każda Twoja praca jest wyjątkowa! Podziwiam Twój rozbudowany warsztat! Jest mi bardzo miło podarować Ci nagrodę specjalną. Wzięłaś udział w wielu edycjach naszego konkursu. Zawsze w 100% przygotowała pracę. Od doboru ciekawych materiałów, przez fantastyczny projekt, popis oraz idealne zdjęcie konkursowe. Szczere gratulacje!


Takimi słowami organizatorka konkursu skomentowała ogłoszenie o wyróżnieniu Agi (#rozowazlotnikiem) nagrodą specjalną publiczności. To ta praca, spośród wszystkich nagrodzonych w poszczególnych miesiącach podobała się najbardziej. Dziękuję(my) za każde lajki, o które jakiś czas temu żebrałem;)
Foto: etap tworzenia nagrodzonej pracy (końcowy efekt w komentarzu)

-----------
Jakby ktoś sobie życzył coś ładnego: pierścionki,wisiory, oprawa kamieni. Dajcie znać ;)

więcej dzieł oraz kontakt
FB
Instagram
sklep-art madame

#chwalerozowego #chwalesie #rekodzielo #ladne #bizuteria #srebo #zloto ( ͡° ͜ʖ ͡°) #jubilerstwo #art #tworczoscwlasna, #handmade #diy
i autorskie hmm #rozowazlotnikiem :)
kieru - > "Mała Syrenka" wykonana przez JachyraJewellery zdobyła Wasze uznanie. Przyz...

źródło: comment_gDjWTi5aiG0JAThgBSmTHfWea9pYiIg7.jpg

Pobierz
  • 1