Wpis z mikrobloga

Jak byłam nastolatką, marzyłam o wielkiej historii miłosnej. Jak w Pamiętniku (który oglądałam namiętnie i widziałam go przynajmniej 30 razy) czy Dumie i uprzedzeniu. Ach! To były dla mnie wtedy wzorce prawdziwej miłości!

Patrzyłam na "zwykłe" małżeństwo moich rodziców i myślałam, że nie chcę tak żyć. Tak zwyczajnie. Bez wielkich namiętności i wzlotów. Ja przecież marzyłam o czymś WIELKIM!

Dziś patrzę na nich i myślę, że za te 30 lat chcę być jak oni. Być w tym "zwykłym" małżeństwie, które wciąż trwa i żyje mimo cięższych chwil i momentów smutku.

Nie chcę już Pamiętnika. Chcę po 30 latach małżeństwa nadal celebrować wspólne dni popołudniową kawą. I wspólnymi wyjazdami raz w miesiącu gdzieś w siną dal.

Czy są małżeństwem bez wad? Z całą pewnością nie. Ale są osobami, które swoje wady akceptują i kochają się mimo nich.

Tak chcę żyć w moim małżeństwie.

#truestory #przemyslenia #oswiadczenie #malzenstwo #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 58
  • Odpowiedz
a tam nie widzę niczego ciekawego w małżeństwie - tylko łańcuchy i żałość


@AKAPony: hm, malzenstwo samo w sobie jest neutralne, to tylko sposob na bycie razem.
To, jakie jest dane malzenstwo zalezy przeciez od konretnej kobiety i konkretnego mezczyzny je tworzacych ;)

@wykopowa_ona
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: to mozemy razem spiewac, ja mam na plytach do auta nagrane i bywa, ze sie wzruszam.
W ciazy to nieustannie wrecz sie wzruszalam sluchajac :P
Choc inna kwestia, ze na kilka dni przed porodem w tv widzialam koncowke Zmierzchu. O matko, jak sie wtedy poryczalam ze wzruszenia. Az mi wstyd bylo () ale nie moglam nic na to poradzic ;/
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: Duma i uprzedzenie trzyma jeszcze jakiś poziom.
Kiedy ja z kolei chodziłam do liceum triumf wiodła "Szkoła uczuć" i "Trzy metry nad niebem". A z książek wypociny Nicolasa Sparksa.
Wszystkie wyż. wym. pozycje to rak instant no i ogłupiająca masońska papka dla młodzieży , właściwie dla dziewczyn, bo tylko one to oglądają (btw chyba nie znam żadnego wartościowego filmu określanego jako "dla młodzieży")

  • Odpowiedz
Jak byłam nastolatką, marzyłam o wielkiej historii miłosnej.


@wykopowa_ona: To dosyć standardowy myślenie młodych kobiet. Ludzie zaś, myślą wtedy głownie o seksie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz