Wpis z mikrobloga

@acidd: Miałem do oddania (tak z 10 lat temu) za darmo telewizor kineskopowy panorama 36 cali (jeden z ostatnich telewizorów kineskopowych na rynku) plus tuner satelitarny z Nką na kartę opłaconą na chyba pół roku plus talerz plus konwerter, matka mieszkająca za granicą miała jakąś znajomą w Polsce co narzekała, że u nich w domu straszna bieda, nic nie ma nawet telewizora i mieli z pocałowaniem ręki wziąć, więc spoko,
  • Odpowiedz
  • 188
Też kiedyś wystawiłem drewno ścięte z działki na olx , warunek był jeden trzeba było zabrać te mniejsze i większe drzewa również gałęzie ( było tego sporo mnie więcej przyczepa od traktora) no to przyjechał Janusz pod moją nieobecność pozbierał najgrubsze drzewo zapakował i pojechał xD nie muszę mówić że resztę zostawił.
  • Odpowiedz
@kyaroru ja pare lat temu taki oddawalam to ludzie przyjechali, dostalam czekolade i dziekowali jak powiedzialam, ze nie potrzebuje tych baterii z pilota.

  • Odpowiedz
@Wykop24h: jak drzewo leżało w miejscu widocznym na działce to skąd wiesz, że to osoba z olx a nie zwykły złodziej? na olx w ogłoszeniu dałeś adres działki?
@ChwilowaZielonka: ja kiedyś wystawiłem za friko kilka kompletnych roczników magazynu Teraz Rock to mi typ napisał, że weźmie, tylko czy mogę mu przywieźć xP
  • Odpowiedz
@TwoWolves nie leżało , działka po za miastem kilka domów. Dzwonił do mnie ktoś z olx i mówił że jedzie przyczepą zabrać to drzewo więc podałem adres - gościa na oczy nie widziałem
  • Odpowiedz