Wpis z mikrobloga

@qqqruqq ja sobie tak myślę. wszystko fajnie. fajnie walczyć żeby nie było oleju palmowego to w końcu mocno niszczy super ważne miejsca na ziemi. Ok. ale wiecie że smażenie np na naszym polskim oleju rzepakowym jest niezdrowe? tzn wyciąganie oleju z rzepaku to w tej chwili nie jest zwykle tłoczenie z którego osiągają 50%wydajności, tylko chemiczne reakcje gdzie mieszają delikatnie mówiąc niezdrowe gowno z rzepakiem aby potem odparowac niezdrowe gowno I
  • Odpowiedz
skończcie już te śmieszne krypto reklamy.


@BobBuilder: oj chciałbym, bo to by chyba znaczyło, że dostaję za to pieniądze ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale jeśli już miałbym mieć jakąkolwiek motywację do "reklamowania", to tylko wkurzenie na stonkę za robienie mnie w ch.ja z reklamacją. Niech się walą na ryj.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak wy, ale ja, kiedy przez wieczór zjem paczkę (~100g) tego typu "tanich czipsów", następnego dnia mam rewolucje w brzuchu. Laysów z palmowym mogę zeżreć dwie duże paki jak mam gastro i nic, wszystko w porządku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: generalnie można powiedzieć, że olej palmowy to zło, ze względu na szkody dla środowiska i ludności na terenach, gdzie pozyskuje się ten olej

@lejen: ok, ale nie ze względu na zdrowie. Tutaj bardziej szkodliwy jest słonecznikowy.
  • Odpowiedz
Przeciez olej slonecznikowy i palmowy to prawie ten sam syf. Dlaczego nie robia tego na rzepakowym podobno jeden z najzdrowszych a w Polsce sa ogromne uprawy rzepaku.
  • Odpowiedz
@qqqruqq: ja bardzo szanuje lidla za różnorodne produkty, począwszy od tygodni np. Tydzień francuski itd, po zwykle rzeczy na półkach. Ps: lidl ma super vege pasty do kanapek oraz niezły wybór tofu itd. Można popróbować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz