Wpis z mikrobloga

@ajag: A jak efekty na siłowni? Bo to w sumie najważniejsze.

Progesteronu nie warto badać. Ważniejsze diagnostycznie są TSH, FSH i LH, bo może okazać się, że poziom prol i T ma źródło gdzieś głębiej w organizmie.

Wysoka prolaktyna może mieć związek z niskim poziomem testosteronu. Czeba zbić prolaktynę, a potem sprawdzić jak teść zareaguje
@jestemleniem
@WaveCreator nigdy nic nie biłem. Siłownia od wielu lat, wcześniej sporty walki, wyniki moim zdaniem srednio zadowalające (czasem zdarzają się okresy że bardziej mi się chce i wtedy jest lepiej jeżeli chodzi o wyniki siłowe). Do badań skłoniło mnie to, że po prostu czuję że nie mam w sobie tej energii do działania, którą powinienem mieć. Często na siłce ćwiczę tak "na pół gwizdka", bo nie chce mi się, libido ostatnimi
@ajag: Pytanie jak wygląda dieta, wysypianie się, stres w ciągu dnia itd.
Prolaktyna nie jest na tyle wysoko, żeby brać jakieś leki, zacząłbym od dużych dawek wit. B6 która powinna ją zbić, zbadać za 2tyg i zobaczyć jak będzie wyglądała sytuacja.
@jestemleniem diety nie trzymam, ale odżywiam się w miarę rozsądnie, dbam o to żeby dostarczać odpowiednią ilość makroelementów i kalorii (waga od dłuższego czasu w miejscu więc kalorie na takim optymalnym poziomie). Aktywność dość duża bo chodzę co drugi dzień na siłownię. Ilość snu duża, pracuję w systemie który pozwala na wysypianie się (chociaż mam też nocki, ktore w jakiś sposób na pewno wpływają na tryb funkcjonowania). Stresujących sytuacji raczej za dużo
@Estetykatopodstawa jeżeli chodzi Ci o jedzenie schabowych pływających w tłuszczu i podobnych babcinych potraw to nie, nie używam dużo tłuszczu. Zalany tłuszczem nie jestem, waga 80 kg przy wzroscie 175, ale jakieś tam mięsnie mam, kraty na brzuchu nie widać, ale oponki też nie ma.
@jestemleniem
@WaveCreator
@Estetykatopodstawa a tak swoją drogą za gówniaka miałem problem z jądrem uciekającym do brzucha, w wieku około 10 lat miałem zabieg, od tego czasu jajko jest na swoim miejscu ale wyraźnie mniejsze niż to drugie. Ciekawe czy ma to jakiś wplyw na obecną sytuację

Dzięki wam za pomoc