Wpis z mikrobloga

@wykopiwniczanin:

telewizja publiczna powinna reprezentować inny poziom


Ja twierdzę dokładnie to samo i nie zaprzeczyłem temu

ale wykop to z założenia kopalnia beki


Wykop to w pewnym sensie odbicie jakiejś części społeczeństwa w przedziale wiekowym 16-30.
W końcu ktoś jej dał doktora


Doktoratu o ile wiem nie ma. Tak czy inaczej, ogarnięcie że się po ludzku pomyliła i chodziło jej prawdopodobnie o mamuty raczej nie wymaga zapraszania pięciu "ekspertów" i praktycznie osobnego programu na ten temat.

To coś


@wojtoon: Widzę że niewiele trzeba żeby zacząć kogoś odczłowieczać.
@Szab: tymczasem TVN emituje wywiad z żoną Adamowicza, w którym utrzymuje ona iż jej męża nie zabił nożownik, tylko słowa nienawiści płynące z reżimowej telewizji. Podobny poziom żartu
@ZaplutyKarzelReakcji: o Wałęsie powstało już mnóstwo programów. Tutaj premier namiestnik nieomylnego Tuska gada takie głupoty. Jak ons rządziła tym krajem jak w ogóle nie myśli o tym co mówi. Nic dziwnego że przegrali te wybory. Mam taką teorię że Tusk specjalnie zostawił po sobie miernoty aby kiedyś wrócić na białym koniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jebwleb: Dobra, jebnęła gafę. O ile w pełni rozumiem, że wykop może się tym ekscytować, to dyskusja grona "ekspertów" na ten temat w telewizji publicznej jest komiczna i dramatyczna zarazem. TVP wykorzystuje każdą okazję, żeby wyciszyć taśmy Kaczyńskiego. Sposób w jaki to robią jest perfidny i po prostu niesmaczny.

#!$%@? mać, taki TVN jest jaki jest, ale chociaż zachowują jakiś pozorny obiektywizm i nie jebią swoich widzów tanią propagandą prosto w