Wpis z mikrobloga

Oglądam Uniwersum od 2016 roku. Wykop odkryłem dopiero po aferze z Ewą Lipką. Śmiem twierdzić, że lajty zepsuły wszystko. Tego nie da się oglądać, Major wpatrzony w kamerę i mówiący te same teksty po raz n-ty. Oni muszą zaznać biedy, żeby się starać. Debile wysyłają "MAJOR GEJ MAJOR GEJ 3ZŁ" i się podniecają, dla mnie Ci ludzie są bardziej upośledzeni od Naszych bohaterów. #kononowicz #patostreamy
  • 16
@Tuczenkins: @dizel81:
Nie ma sensu narzekać, że kiedyś było lepiej, bo nie mamy na to wpływu. Trzeba się cieszyć, że załapaliśmy się na złoty okres czystej Szkolnej. Teraz problemem jest nadmiar treści do ogarnięcia, typu filmy po kilkadziesiąt minut, 5 posiłków Majora dziennie. Lajwy Majora i gotowanie Meksyka można z góry olać. Jedzenie Majora oglądać x2 przewijając przeżuwanie manualnie. Resztę według uznania x2. Nawet po tych zabiegach może być ciężko.
@Tuczenkins: Dla mnie lajty w ogóle nie pasowały do tamtego specyficznego uniwersum. A że tak wyszło, no co zrobisz nic nie zrobisz. Wczesne lajty jeszcze nie były jeszcze tak złe. Choćby lajty od Natinawesolo dało się jakoś oglądać. Ale to co było później to tragedia. Syfu się zleciało to i są gównolajty i gównocontent. To jest niestety efekt popularności uniwersum.
@potezny_biskup:
Zależy. Pomijam takie wyjątkowe dzieła jak orędzia lub telefony Pana Tomasza do Ewy Lipki - tymi wypada się delektować. Mam na myśli codzienny kierat filmowy, przez który trzeba przebrnąć, żeby nie stracić fabuły - tutaj jak dla mnie jedyne wyjście to przewijanie, a i tak dziennie wychodzi za dużo czasu.
@boboli90210: Jeśli przewinąć miauczenie o serduszka to komentarze cały czas trzymają niezły poziom. A co do streszczeń Sekretarza, to zweryfikowałem je z niejednym filmem i teraz gdy widzę ultradługi gniot majorski to mogę mu zaufać ( ͡° ͜ʖ ͡°)