Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki oto moja historia i dylemat.

Mam 35 lat, jakos od roku jestem sam, po tym jak zakonczyl sie dlugoletni zwiazek z rozowym (5 laty).
To ona ze mna zerwala, bo "sie zakochala", ale nie ukrywam, ze od dluzszego czasu rowniez czulem wypalenie i jakos to wszystko przetrwalem bez wiekszych stanow depresyjnych (aczkolwiek byly tez gorsze momenty, tak latwo 5 lat sie nie wymazuje)

Ale do meritum.
Od jakiegos miesiaca kolega zaczal mnie wyciagac do klubu studenckiego.
Przyznaje, ze na poczatku mialem mieszane uczucia, ale za ktoryms razem sie wylyzowalem.
Raczej nie wygladam na te 35 lat, wiec tez nikt nie wytykal mnie palcami, ze "stary" przyszedl sie pobawic (zreszta zawsze sie w tym klubie znajdzie kilka osob w podobnym wieku).
W kazdym razie, poznalem studentke.
Dziewczyna ma 21 lat, a wiec lacznie 14 lat (niecale) roznicy.
I tu jest moj ogormny dylemat. Dziewczyna ewidentnie sie zakochala, chce byc ze mna, ale przeszkadza mi troche roznica wieku.
Znacie jakies zwiazki z taka roznica ? Nie beda ludzie mnie wytykac palcami ?
Czuje sie jak p-----l troszku xD

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo przecież istnieją ludzie, z którym się nie da spokojnie podyskutować.


@pawel-niczyporek: To ze mną się nie da podyskutować, ale z gościem, który wyzywa ludzi od dzieciaków i inceli, bo mają inne opinie się da? Ty jesteś jego multikontem, czy jesteś aż tak głupi?
  • Odpowiedz
@tAMIk: oznacza ze poznaje kobiete i nie kalkuje tego w sposob ktory ty opisales, ze ona bedzie moja jesli bedzie tak i tak i bedzie mnie traktowac inaczej bo szukam rownej ze mna partnerki. Poznajemy sie, spotykamy, ja nie udaje nikogo, pisze i mowie to na co mam ochote a nie to co mi przyniesie jakas korzysc. Mysle ze na tym polega normalny zwiazek
  • Odpowiedz
@marekzmjakmilosc: rzecz w tym ze związek 35 latka z 21 latką to jak b---a zegarowa najczęściej. Młodość rządzi się swoimi prawami, uwierz mi ze 21 latek czy 21 latka są porywczy, pełni ideałów, nie znają znaczenia słów jeszcze, znaczenia uczuc. Wiesz ile ja razy usłyszałem od kobiety przed 25 ze mnie kocha? One często porzadanie myla z miłością. Maja przed sobą młodość, musza się wyszumieć. Nie bądźmy naiwni. OP wchodząc
  • Odpowiedz
j----y dzieciak


@Yukio_Mishima: może nim jesteś, może ktoś cię molestował seksualnie i jesteś jeszcze dzieckiem? :) Jeśli tak dbasz o precyzję wypowiedzi, to po prostu zaprzecz tym przypuszczeniom, zamiast się obrażać. :)

których używa człowiek rozumiejący, że są inne podejścia do życia i używający słowa "każdy" jako zwrotu
  • Odpowiedz
To ze mną się nie da podyskutować, ale z gościem, który wyzywa ludzi od dzieciaków i inceli, bo mają inne opinie się da? Ty jesteś jego multikontem, czy jesteś aż tak głupi?


@Yukio_Mishima: Nie, ośle. Nie zrozumiałeś kontekstu. Znowu. Nie miałem na myśli tego, że nie da się z tobą podyskutować. To była ironia polegająca na tym (uwaga, Aspergerze, tłumaczę) że użyłem słowa "każdy" w potocznym znaczeniu, oznaczającym większość, a
  • Odpowiedz
sam Mirek napisał, że OCZYWIŚCIE WIE o tym, że istnieją odstępstwa od ogólnych trendów i prawidłowości w życiu ludzkim.


@pawel-niczyporek: Ogarnij chronologię dyskusji.

może nim jesteś, może ktoś cię molestował seksualnie i jesteś jeszcze dzieckiem? :)


@pawel-niczyporek: Ok, szkoda strzępić ryja na kogoś kto wypisuje takie bzdury. Ręce opadają.
  • Odpowiedz
@marekzmjakmilosc: Podoba mi się to, co napisałeś. Dlatego dałem plusa. Z drugiej jednak strony chyba nie da się całkowicie "być sobą" w związku przy takiej różnicy wieku. Stąd te trochę cyniczne gierki @tAMIk -a. Nie podobają mi się one, ale jak przypuszczam, zastępują w związku pewną część więzi, kiedy nie jesteście rówieśnikami. Czymś trzeba nadrabiać. (Nie jest to złośliwość z mojej strony.)
  • Odpowiedz
Ogarnij chronologię dyskusji.


@Yukio_Mishima: Ogarniam, Aspergerze. To, że Mirek nie napisał tego wcześniej, nie oznacza, że wszyscy oprócz Aspergerów nie ogarnęli, że tak uważa, tylko nie napisał o tym.

Ok, szkoda strzępić ryja na kogoś kto wypisuje takie bzdury. Ręce opadają.


@Yukio_Mishima: to nie są bzdury, lecz żarcik, Aspergerze. To, że potraktowałeś mój żart jako poważną opinię jest kolejnym dowodem, że jesteś Aspergerem, Aspergerze. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stary, nie rób tego. Za chwile będzie cię w------ć bo nie będzie cię rozumieć. Ty będziesz miał problemy w pracy, albo generalnie zajęty będziesz dorosłością(typu; spłata oc, rodzina która na ciebie liczy, inny tryb życia ) a ona będzie ci p-------ć o sesji albo o dramach na uczelni i wyciągać na domówki z gówniarzami na które za pół roku nie będziesz mieć siły ani chęci.
  • Odpowiedz