Wpis z mikrobloga

na co dzień około 10km


@Szatanski_werset: niedługo wiosna - rower. Na jesień kupisz coś za 15k
A tak serio, patrzyłbym na to którędy jedziesz (przez miasto i korki, przez źle utrzymaną dróżkę przez las), jak będziesz parkował (miejsce na parkingu firmowym, czy "bylegdzie przy drodze" na wcisk, i jakie masz zniżki.
Z tego wyjdzie ci jak duży silnik i jakie ma być zawieszenie, i rozmiar. Potem to już kwestia stanu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szatanski_werset: ja bym się nad kia ceed lub Rio zastanowił no miały dobre benzyny i są to auta które przez min 7 lat były serwisowane w aso wiec szansa na ich przyzwoity stan jest nieco większa niż aut które były w aso 2 czy 3 lata
  • Odpowiedz
@wykopyrek: od 6 lat jeżdżę rowerem wiosna lato jesień i część zimy. Auto służyłoby mi na dojazdy na uczelnie - ostatni rok magisterki. Zacząłem od tamtego semestru pracować i godziny bywania poza domem kompletnie mi się zmieniły. Normalnie nad autem bym się nie zastanawiał bo rower mi wystarczy, ale muszę zabierać czasami laptopa i rzeczy na trening. Auto byłoby dla mnie mega wygodne bo mieszkam na obrzeżach poznania gdzie autobusy
  • Odpowiedz
@Szatanski_werset: no, za 10k kupisz i takie, co się będzie podobać, ale to bardziej jak masz czas, miejsce i skil do remontów :)
Coś w dobrym stanie bez szpachli i rudej, żeby silnik równo chodził, auto prosto jechało, koła nie huczały, takie podstawy. Będzie dużo szukania.
  • Odpowiedz
@Szatanski_werset: Hyundai Coupe. Ta wersja poliftowa produkowana 2002-2006. Przy wersji 2.0, masz dwie rury z tyłu, 140 koni, całość jest bardzo gazolubne, często są nawet wersje już z wbudowanym gazem. Dodatkowo masz wygląd, który w sumie się nie starzeje
  • Odpowiedz
@Samulem: z moich poszukiwań to raczej jest przedział od 2k do 50k, gdzie liczy się stan, a nie wygląd (a wtopić można nawet do 100k) Na olx czy innym zlomomoto ofert zawsze sporo, ale jak jeździć po kraju za tymi "fajnymi" to czasem starczy na remont tego co masz.
  • Odpowiedz