Wpis z mikrobloga

Nie zdalem dzisiaj za 1 podejsciem, zajebisty egzaminator, wszystko zajebiscie miasto (chociaz niedlugo, ale do mometu "przerwania, i pacyk) przez k---a niewiedzę zawalilem bo nie wiedzialem co w danej dzisiajszej sytuacji zrobic echhh
#prawojazdy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha @VonHautkopf Miałem wjazdj na skrzyzowanie ustalone znakami pierwszenstwa 3 wjazdowe (z moim 4 ustepujacym pierwszanstwa) czy jak to sie nazywa, ze z 3 stron, z prawej lewej i z naprzeciwka, no i ja mialem akurat jedna ze stron ktora musiala przepuscil reszte (prawa strone, lewa strone, i z naprzeciwka skrecajacego w swoje prawo moje lewo), to dojezdzam do tego skrzyzowania pod gorke byl dojazdl i musialem sie zatrzymac na
  • Odpowiedz
Ogłupiałem serio w tej sytuacji, bo juz wiedzialem ze to juz koniec zaraz bedzie jak nie za wjazd na skrzyzowanie to za tamowanie ruchu, w---w mnie zlapal no i ch%j
  • Odpowiedz
@VonHautkopf: k---a pechowy dzien w c--j, akurat taki wychillowany bylem jakbym 3 gieta w piateczek zapalil, wyjeb%ne mialem, no ale przez ta sytuacje pyk i po egzaminie, stracilem szanse bo mialem jednego z milszych egzaminatorow, tylko modlilem sie zeby mnie nie bral na te nieszczesne centrum gdzie auta wszedzie gdzie sie da zaparkowane czyt. na dachu nawet :D, poradzilbym sobie bo jazdy mialem tam nie raz, ale jakos unikalem tego
  • Odpowiedz
@Dr4ker: ja zdałem za pierwszy, a jechałem w najbardziej znienawidzone przeze mnie miejsce, od początku byłem nastawiony, że zaraz na czymś obleje, wiec 0 stresu.
I się okazało, że to mnie uratowało bo żadnego błędu xD

ale prawko to loteria niestety
  • Odpowiedz
@VonHautkopf: Gratuluje, ale przekonalem sie ze trzeba miec te szczescie jednak na tym egzaminie w jakims stopniu, moj dobry kolega mial z nim tydzien temu, tylko jego wlasnie nie bral "w lewo na rondzie" czyt. do centrum tylko prosto na rondzie i jezdzil 1 jezdniowa 2 kierunkowa 2 pasmowa ulica na ktorej no co mozna powiedziec sygnalizacja jest, wszystko praktycznie mozna zrobic z zadan to parkowanie na jakims parkingu przy
  • Odpowiedz
Zal mi w c--j tej sytuacji, bo przez ta oaze spokoju czulem ze sa duze szanse zdac za 1 dzisiaj i miec juz z glowy tych "profesjonalnych kierowcow" z ukochanego Wordu
  • Odpowiedz
Droga wykluczen rob pytania jak nie znasz 100 % odpowiedzie, egzaminator ten z dzisiaj powiedzial ze male sa kolejki, czyli pewnie na pon/wtorek ten co bedzie bylby 2 egzamin
  • Odpowiedz