Wpis z mikrobloga

@UberKatze: Tak, za sam ZUS + US to jest już 50zł/msc. Saldo liczy średnie (w niektórych bankach widziałem minimalne), więc te 15-30zł/msc też wpada. Przelew natychmiastowy za 10zł też łatwy do osiągnięcia. No i płatności kartą 10zł. Łącznie 90-120zł, co daje 1080-1440zł. Najgorsze kasy fiskalne, bo wielu po prostu ich nie ma, podobnie z przelewem SEPA, bo nie każdy ma potrzebę wykonywania takiego. Zawsze jakiś tam bonus skoro i tak
  • Odpowiedz
@zwierzak40: Też interesowałem się tym kontem Aliora jakiś czas temu, ale odstraszył mnie zapis w regulaminie, że te wszystkie premie to przychód przedsiębiorcy, od którego trzeba legitnie odprowadzić podatek. Tzn. i tak się opłaca, ale robi się juz przy tym wszystkim spro zabawy, więc finalnie odpuściłem
  • Odpowiedz
@BShKF: W każdym banku jest tak samo. Raz w miesiącu trzeba wygenerować potwierdzenie przelewu i przesłać księgowej, jak się prowadzi samemu to wystawić dokument wewnętrzny. W ciągu roku może łącznie 30-60 minut pracy za ok. 1000zł.
  • Odpowiedz
@zwierzak40: Kurcze, w sumie jak saldo liczy średnie to środki na zakupy na sprzęt do firmy właśnie będę przelewał na takie konto. To prawie 100 tysięcy więc w rok daje średnią ponad 8000.


@UberKatze: Może niezbyt precyzyjnie napisałem - liczy się średnia w każdym z miesięcy, w którym masz dostać premię.

Ale i tak nie ma co przesadzać - teoretycznie łącznie można wyciągnąć chyba 155zł/msc, ale jest limit
  • Odpowiedz
@zwierzak40: To przynajmniej jednorazowo dostanę 60zł ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzięki za pomoc. Mój kolega ma to konto w Aliorze, bo dostał najlepsze warunki kredytu tam i póki co sobie chwali. Czy przy zakładaniu konta w oddziale mogę podać Cię jako ref czy tylko online?
  • Odpowiedz