Wpis z mikrobloga

  • 34
Nie lubią słowa incel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę.
Wolą swojskie przegryw.
Przegrywy do wzięcia - porozrzucani po małych wsiach i miasteczkach, chcąc wyrwać się z kleszczy dokuczliwej samotności, opowiadają o swych pragnieniach w których królują one - POLKI. (Zwłaszcza samotne #madki)
Przegrywy fantazjują o nich a motywem przewodnim ich seksualnych fantazji jest zawsze jedno - DAWANIE DUPY

Przegrywy uwielbiają tworzyć w swych głowach niesamowite projekcie, sytuacje gdy polka DAJE IM DUPY, wyobrażają sobie jak DAJE IM DUPY, gdy są na nie źli to wyobrażają sobie że polka DAJE DUPY komu innemu xDDDD

Niniejszym oficjalnie wypowiadam dziś wojnę przegrywom.

#tinder #badoo #przegryw #zwiazki #rakcontent #p0lki #gigachad #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #redpill #pokazhejtera #pasta
daeun - Nie lubią słowa incel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. 
Wolą s...

źródło: comment_WE0swrqBXzqZ2879iPiFOqnESCXWoaGg.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Azulana no w sumie to mi ich szkoda, myslę że tu działają jakies proste mechanizmy psychologiczne, chcą je mieć a nie mogą, więc kierują w ich stronę swój gniew i nienawiść.
  • Odpowiedz
@daeun: Ja ciebie nie rozumiem. o co chodzi w slowku INCEL? Sygnalizuje ono, ze ktoś chcialby ruchac, ale nie rucha. No i co z tego wynika? Totalnie nic, kazdy chce ruchac. Nie kazdy rucha. Czy to znaczy, ze tacy ludzie nie moga sie wypowiadac i masz prawo im zamykac geby slowkiem "incel", automatycznie nie sluchac co mowia?
  • Odpowiedz
@daeun: wykopowe przegrywy maja glownie taki problem, ze siedza w swoich wygodnych schematach i mysla wylacznie zero-jedynkowo, kazda inna opcje odrzucaja zeby czuc sie komfortowo ze swoimi sfrustrowanymi przekonaniami.
  • Odpowiedz
  • 1
@daeun ja nie jestem przegrywem przecież ( ͡º ͜ʖ͡º). A to, że wpis dotyczył się samotnej matki z tindera a w komentarzach, że biedna dziewczyna a ojciec #!$%@? to poddalem to w pewną wątpliwość.

Mam wrażenie, że i tym razem uda się wywołać gownoburze :).
  • Odpowiedz