Wpis z mikrobloga

@SkinHead2001: Byłem skinem nacjonalistą przez 3 lata, kiedyś podobały mi się kawałki obłędu ale niestety muszę stwierdzić że jest to dość infantylne i emocjonalne podejście do życia. Uważam również że pierwszym zagrożeniem dla idei narodowej jest polityka mas, bycie skinem w moim mniemaniu nie zgadza się z ideą narodową a tym bardziej z polską ideą narodową.
  • Odpowiedz
@SkinHead2001: No właściwie, konkwista, honor, gammadion, powiedz mi jak można uznawać autorytet niemca jako polski narodowiec? Teraz jak słucham tych kapel to wręcz wyczuwam trolling z ich strony bo ciężko mi uwierzyć że ktoś w taki sposób połączył szacunek do dorobku niemieckich nazistów z polskim patriotyzmem. To jest taka sprzeczność że ciężko nie zauważyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@SkinHead2001: Mordeczko nie zbyt madra. Wiesz, ze skinheadzi prawdziwi nie maja nic wspolnego z nacjololo onrem i reszta nacjosyfu? Shinheadzi to subkultura wywodzaca sie od jamajskich rudeboyow. Czarnych. To co soba reprezentujesz sh jest tylko z nazwy
  • Odpowiedz
@SkinHead2001: jesteś młody, polecam ci się zainteresować historią i polityką, zanim obierasz sobie jakiś pogląd i przyjmujesz że to prawda powinieneś posiadać wiedzę na ten temat. Życzę powodzenia na krętej ścieżce poznawania prawdy
  • Odpowiedz
@SkinHead2001 skini nie są prawdziwymi mężczyznami, a bardziej wypierdkami, którzy boją się świata nie będąc w grupie podobnych sobie słabeuszy. Po tym można poznać słabą jednostkę. Będąc skinem stajesz się pośmiewiskiem.
  • Odpowiedz