Wpis z mikrobloga

#wroclaw #psy #chlewobsranygownem #zalesie tydzień temu byliśmy z różowym na wybiegu dla psów i naszym szczeniakiem-rozciął sobie łapę, myśleliśmy ze o jakiś kamyk czy coś, dzisiaj znowu tam byliśmy, śnieg opadł, okazało się ze jakiś śmieć rozrzucił po całym wybiegu potłuczone szkło. Foty ile udało nam się zebrać w pare minut.
Partydog - #wroclaw #psy #chlewobsranygownem #zalesie tydzień temu byliśmy z różowym ...

źródło: comment_5hAK9SN4JnrIqhEJYjsLauVGS6wALNwN.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Partydog: Tam to nawet mnie nie dziwi, zrobili park dla psów z ławkami na których siedzą debile i piją alko. Zresztą byłem kiedyś świadkiem sytuacji, jak jakaś grażyna się spała, że psy luzem latają a ona z dzieckiem przyszła¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Firnow: ostatnio miałem identyczna sytuacje, baba przyszła z dzieckiem je na sankach wozić bez psa oczywiście ,i był problem bo wiedziałem ze jak spuszczę psa (8 miesięcy) ze wszystkimi się jeszcze musi zawsze przywitać to będzie gnój bo jej skoczy na to dziecko
  • Odpowiedz
  • 3
@AKAPony: przecież jak ja zobaczę jakimś cudem coś takiego, bo myśle ze w biały dzień nikt tego nie robi, to karze mu ściągać buty i samemu poskakać po tym szkle. Obiecuje wtedy zrobić relacje ma wykopie
  • Odpowiedz
  • 1
@D_Train: generalnie pare lat walczę i dwa lata stałem na ochronie po klubach i w kasynie, myśle ze bym zaryzykował konfrontacji, nie chce żebyś mnie odebrał jako prymitywa który wszystko tak załatwiła, na codzień stronie od przemocy, ale zastawianie pułapek na psy na wybiegu dla nich przeznaczonym to #!$%@? dzicz wiec zachował bym się na tym samym poziomie
  • Odpowiedz