Wpis z mikrobloga

GreenMario był chory i leżał w łóżeczku to sobie pomyślał, że zrobi małe #rozdajo. Wiadomka dej plusa a poźniej wśród plusujących wylosuje klucz do Origins do najlepszego Battlefielda jakiego znał świat.
Zasady jak to zasady:
- Zielonki dupa cicho
- Losowanie plusujących odbędzie się 31.01 o 22.

#battlefield #gry
G.....o - GreenMario był chory i leżał w łóżeczku to sobie pomyślał, że zrobi małe #r...

źródło: comment_9StPjVRS3cPhcHFQpNoP4ZwjdfukHH96.jpg

Pobierz
  • 23
@GreenMario można się kłócić ale tak najbardziej trzeźwo patrząc to jednak 3 wypada najlepiej, przełomowa grafika, świetny model zniszczeń mapy jak na tamte czasy, fenomenalna grywalnosc, wszystko było na naprawdę wysokim poziomie i nawet dzisiaj czuć, że ta gra miała i trochę nadal ma mega moc ;) 4 juz takiego wrażenia bie robiła chociaż też spoko była.
@wykopek_n: też miałem z tego bekę i nigdy tego nie rozumiałem dlaczego oni #!$%@? czarnego jako zwiadowcę. Jakoś inne frakcje były poprawne historycznie. Mimo wszystko BF1 był spoko, może nie najlepszy, ale ma też swoje duże plusy, np. muzyka, która jest najlepsza z całej serii BF, nie wiem czy inna gra w klimatach FPS ma lepszą muzykę od tej w BF1, dobre i dużo map, tryb Operacje, świetne detale, o efektach