Wpis z mikrobloga

MIrki, gdzie chodzicie na siłkę? Żeby chociaż 2-3 power racki, czy tam nawet zwykłe wieszaki były i chociaż ze 2 płaskie ławki? I żeby dało się chociaż przejść pomiędzy stanowiskami.
Już mnie męczy stanie w kolejce do wieszaka i przeciskanie się w tłumie ludzi ze względu na brak miejsca :/
Takie duże przestrzenie jak np. na filmikach buff dudes w ogóle gdzies w Polsce występują, czy to tylko w Hamerice?
#mikrokoksy #silownia #gdansk
  • 10
  • Odpowiedz
@DanioPL: Wygląda mega sensownie, dziękuję. A orientujesz się czy ich siłka na Rzeczypospolitej jest tak samo wyposażona? W sensie czy jest różnica czy chodziłbym do starego PowerPita czy na Rzeczypospolitej :)
  • Odpowiedz
@ArRog: Pewnie i tak najwięcej zależy od tego, na którą godzinę chodzisz ćwiczyć. Ja chodzę do City Fit na Grunwaldzkiej i w godzinach porannych (5-9) jest luz, nie ma żadnego problemu ze stanowiskami. Ale jak przyjdziesz po południu (po 16/17) to wtedy jest masakra i podobno są nawet kolejki pod prysznic ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krootki: chodzę tam ponad rok w różnych porach i 2 razy czekałem na wolny prysznic, a do sprzętu to może z 5 razy, za to dużo razy robiłem na zmianę, generalnie poza 17-20 to pustki na siłowni
  • Odpowiedz