Wpis z mikrobloga

Daj +, a zyskasz szansę na bycie w grze o Mirko/Wykopie
Pośród plusujących wylosuje osoby, które:
- Dostaną oryginalne powitanie w gierce (na podstawie historii Mirko)
- Dodam jako easter egg
- Być może dodam jako własną szkołę
Wiedz, iż takie nagrody są więcej warte niż rolex za 15k #pdk :-}
#donislawdev <-- obserwuj

Teraz czas na informację, Mirkowanie (gra o Wykopie) niedługo wyląduje na IOS, z tej okazji postanowiłem porobić parę małych aktualizacji do Mirkowania. Co ciekawego wydarzyło się w 2018 na Wykopie/Mirko? Jaka ciekawa postać pojawiła się na Mirko/Wykopie? Jakieś propozycję?

Przy okazji zapraszam do sprawdzenia mojej ostatniej gierki na Android:
Google Play - Rybak Idle Clicker

*Jeśli zaś chodzi o resztę moich gier, to Rybak + Drzewko też zaliczą portowanie na IOS, zrezygnowałem z portowania reszty gier.
Co do Yerba Mate Tycoon, to w przyszłości pojawi się więcej informacji (gra będzie długo powstawać).

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <---
sprawdź**
Twitter

Uruchomiłem też e-mail newsletter (jego główną zaletą jest to, iż będzie on bardzo rzadko wysyłany)
e-mail newsletter, bez spamu

Jeśli ktoś interesuje się Yerba mate (moja następna gra będzie o Yerba Mate PC + mobilki później), to zapraszam na Discord gierki + discord o Yerbie:
Discord

*Wrzucam klasyczny screenshoot

#heheszki #wykop #glupiewykopowezabawy #mirkowaniegra #donislawmirkowanieclicker
DonislawDev - Daj +, a zyskasz szansę na bycie w grze o Mirko/Wykopie
Pośród plusują...

źródło: comment_nqGZj0L0D7lSK2BLIA3ZAagdFA0Hdx8h.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dzban3Waza:
W grze można zdobyć bordo, można usunąć konto. Na prawdziwym Wykopie ciężko to zrobić (szkoda konta)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia
  • Odpowiedz
@CloudBreak2014:
Mam w portfelu 5zl, więc teoretyczni jakieś szanse są, praktycznie nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°).
Bordo w Mirkowaniu to prawie jak Bordo na Wykopie, cieszy się prawie tym samym uznaniem.
Pozdrawiam Pana
  • Odpowiedz
@DonislawDev a właściwie po co wpisywać miasto?

I gdzieś przeczytałem, że jak się wpisze niektóre nicki to gra będzie się różnić
Wpisywałem m__b i i nie miałe, żadnych specjalnych wiadomości, że nie mam jajek
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:
O tak, spawacze, to jest to( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}

@Emil1803:
Nicki mają specjalne powitania (nie wszystkie, ale z kilkaset) + niektóre nicki mają specjalne bonusy na start (plusboty i takie tam). Dodatkowo wielu mirków jest w grze (szkoły, easter eggi i takie tam). Oprócz tego paru mirków dawało własne teksty do gry (własne szkoły, easter egg). Dodatkowo niektóre wydarzenia dzieją się o różnych porach dnia (w nocy istnieją nocne listy), jak się wejdzie do gry w niektóre dni. Ogólnie jest pełno ukrytych rzeczy. Jeśli zaś chodzi o m_b to nie ma żadnych informacji, ale po wpisaniu "michau", "białek", "biaukov" (jednej
  • Odpowiedz
@eloar:
Mirkowanie? To gra offline, więc żyje :-}
Po wydaniu (rok temu), wypuściłem parę aktualizacji, później w styczniu wydałem parę poprawek do Mirkowania + obsługę większej game urządzeń, dzisiaj wypuściłem kolejną porcję poprawek. Teraz pracuję nad nową treścią (z Wykopu 2018) i dojdzie też port na IOS :-}
Jakoś tak się złożyło, iż w tym roku postanowiłem wydać swoje 3 gry na IOS (rybak, drzewko, mirkowanie), więc postanowiłem przy okazji
  • Odpowiedz