Wpis z mikrobloga

Daj +, a zyskasz szansę na bycie w grze o Mirko/Wykopie
Pośród plusujących wylosuje osoby, które:
- Dostaną oryginalne powitanie w gierce (na podstawie historii Mirko)
- Dodam jako easter egg
- Być może dodam jako własną szkołę
Wiedz, iż takie nagrody są więcej warte niż rolex za 15k #pdk :-}
#donislawdev <-- obserwuj

Teraz czas na informację, Mirkowanie (gra o Wykopie) niedługo wyląduje na IOS, z tej okazji postanowiłem porobić parę małych aktualizacji do Mirkowania. Co ciekawego wydarzyło się w 2018 na Wykopie/Mirko? Jaka ciekawa postać pojawiła się na Mirko/Wykopie? Jakieś propozycję?

Przy okazji zapraszam do sprawdzenia mojej ostatniej gierki na Android:
Google Play - Rybak Idle Clicker

*Jeśli zaś chodzi o resztę moich gier, to Rybak + Drzewko też zaliczą portowanie na IOS, zrezygnowałem z portowania reszty gier.
Co do Yerba Mate Tycoon, to w przyszłości pojawi się więcej informacji (gra będzie długo powstawać).

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <---
sprawdź**
Twitter

Uruchomiłem też e-mail newsletter (jego główną zaletą jest to, iż będzie on bardzo rzadko wysyłany)
e-mail newsletter, bez spamu

Jeśli ktoś interesuje się Yerba mate (moja następna gra będzie o Yerba Mate PC + mobilki później), to zapraszam na Discord gierki + discord o Yerbie:
Discord

*Wrzucam klasyczny screenshoot

#heheszki #wykop #glupiewykopowezabawy #mirkowaniegra #donislawmirkowanieclicker
Pobierz DonislawDev - Daj +, a zyskasz szansę na bycie w grze o Mirko/Wykopie
Pośród plusują...
źródło: comment_nqGZj0L0D7lSK2BLIA3ZAagdFA0Hdx8h.jpg
  • 34
@Kacorek:
Złoto to będzie, jak ktoś wstawi screena z Mirkowania na Wykop i wyłapie perm bana za tekst( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}

@tg1310:
Dodałem Panu unikalne przywitanie :-}
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}

@ciasteczkowy_monster:
W grze można wylosować Pana nick, teraz dodałem dla Pana unikalne powitanie, zobaczymy jak to będzie z losowaniem :-}
Pozdrawiam Pana i życzę
@Kacorek:
Teoretycznie w grze nie ma zdjęć elfika ani pasty o serwerowni (całość), ale jakby ktoś wstawił screena z mirkowania z kawałkiem pasty o serwerowni albo z tekstem o modach, niby nikłe szanse na bana, sam bym wątpił. A z drugiej strony, moderacja potrafi zaskoczyć( ͡° ͜ʖ ͡°).
@DobrzeiSmacznie:
Cycata Emilia, a tego to nie znałem( ͡° ͜ʖ ͡°).
O aferze zbożowej to jest sporo, teraz dojdą wzmianki o aferze zbożowej V2. Zrobiłem sobie drobną listę wydarzeń z Wykopu i znanych osób.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}