Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki

Jak powiedzieć narzeczonej, że mam długi? Przed naszym poznaniem nie miałem kolorowo i musiałem się trochę ratować. Teraz wróciło to wszystko do mnie, przez moją głupotę głównie. Nie jest to duża kwota, ale wstyd jest tak ogromny, że nawet pisząc to tutaj brakuje mi słów. Najgorsze jest to, że poniekąd ją okłamałem mówiąc, że wszystko jest ok, gdy ona o to pytała. Boje się, że taka informacja złamie jej serce.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
#!$%@?, czemu wszyscy robią gównowpisy o związkach i problemach, zamiast zacząć od rozmowy.
#!$%@?łeś, to chociaż miej jaja, zeby jej o tym powiedzieć. Jak cie kocha to zrozumie, jak nie i cie kopnie, to nawet lepiej.
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozdzielność majątkowa i spłacaj dalej. Jak zapyta dlaczego to upieczesz 2 pieczenie na jednym ogniu. Raz że będziecie mieli rozdzielność majątku i spokój na całe życie, a dwa powiesz jej to w takich okolicznościach, że nie będzie takiej spiny, tylko zapewnienie uczciwości z Twojej strony.