Wpis z mikrobloga

@emilkos8: u mnie w gimnazjum na lekcji EDB, gdy nauczycielka gdzieś na chwilę poszła, patusiarska ekipa wymyśliła sobie, że wyślą jednego chłopaka na dwór, pod okno klasy (klasa 3 piętro), położy się i będzie udawał martwego. Pozycję przyjął bez kitu jak martwy, buty zdjął, gdzieś tam #!$%@? XDD Gdy babka wróciła do klasy, zaczęli krzyczeć, że pod oknem leży martwy chłopiec. Uwierzyła, jak wszyscy nauczyciele w szkole, którzy to widzieli. XD
@emilkos8: w liceum babka na lekcji pierdnęła, zamiast przeprosić postanowiła to zignorować więc na następną lekcję przyszedłem w masce przeciwgazowej MC1, babka mnie wyrzuciła do dyrektora a klasa mało co czkawki nie dostała... przyszedłem do dyrektora i mówię, że pani X mnie tu wysłała... a po co? nie wiem xD

mina nauczycielki która musiała się tłumaczyć dyrektorowi dlaczego wyrzuciła ucznia do niego za siedzenie na lekcji w masce gazowej - bezcenna
@emilkos8: w liceum babka na lekcji pierdnęła, zamiast przeprosić postanowiła to zignorować więc na następną lekcję przyszedłem w masce przeciwgazowej MC1, babka mnie wyrzuciła do dyrektora a klasa mało co czkawki nie dostała... przyszedłem do dyrektora i mówię, że pani X mnie tu wysłała... a po co? nie wiem xD

mina nauczycielki która musiała się tłumaczyć dyrektorowi dlaczego wyrzuciła ucznia do niego za siedzenie na lekcji w masce gazowej - bezcenna
@emilkos8 Całe gimnazjum to była patologia. Picie wódki na przerwach (całą klasą), koleżanka tracąca na lekcji wzrok po wzięciu speeda, 13-letni znajomi którzy umówili się na wódkę, która skończyła się obciąganiem...
Ale jedna akcja wstrząsnęła szkołą, po niej wszędzie zabrali klamki w oknach - mieliśmy klasę z tarasem, zimą wyskakiwało się przez okna po śnieg (oczywiście to było zabronione). Kto wyskoczył, reszta zamykała okna żeby nie mógł wejść do klasy. Typiara raz
@emilkos8: były mikołajki, mieliśmy grubego kolegę w klasie, który "hehe wylosował się sam". Przypadek chciał, że widzieliśmy jaką torebkę na prezent kupił, a że mikołajem był nasz człowiek to zaplanowaliśmy pewną akcję. W ramach tej akcji kupiliśmy taką samą torebkę i napakowaliśmy ją smalcem, salcesonem, kiełbasą... Było grubo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)