Wpis z mikrobloga

@niepanimaju: Przecież powietrza nie wysyła. Zarobił na tym pewnie ładne pieniądze a koszt tej taśmy to góra 1 zł, którą i tak wrzuca w koszty prowadzenia działalności. Do tego tak otaśmowane paczki odstraszają różnych ludzi w procesie dostarczania od zaglądania do środka bo od razu widać, że paczka otwierana a i taśma we wzór.
  • Odpowiedz
@eloar: @niepanimaju: na mnie to nie robi wrażenia. Jak miałem 19 lat to zatrudniłem się w magazynie dużego sklepu internetowego. Paczki oklejało się podobnie (taśma wszędzie) ze szczególnym uwzględnieniem łączeń. Chodziło o to by było bezpiecznie i żaden kurier czy ktokolwiek po drodze nie dobrał się do zawartości, a jeśli by to zrobił to byłoby widoczne na taśmie. Każdy oklejał dokładnie bo odpowiadał za zapakowany towar.
Jeśli chodzi
  • Odpowiedz
i zmarnowal pol rolki nietaniej tasmy


@niepanimaju: a to Polska właśnie. Elegancko klientowi zapakowali paczkę, nic się nie porozwala, nie zamoknie, nikt nie będzie grzebał w przesyłce. Zadowolony klient wróci - znowu zamówi. Ale nie w PL. W PL się patrzy żeby przyoszczędzić #!$%@? 50 groszy, zamiast coś porządnie zrobić.

Kolejna patologia z cenami przesyłek, świat poszedł do przodu, na umowie z kurierem można wysłać za 5 zł, 3 zł.
  • Odpowiedz