Wpis z mikrobloga

Byłem na kamerlanej imprezie u koleżanki, wypiłem dwa kieliszki wódki a byłem samochodem więc zamawiam sobie taxi, typ który tam był mnie wyśmiał ze nie wracam samochodem swoim xD, powiedziałem mu ze jak wypije chociaż jedno piwo to nie prowadzę, on na to (4 rano była) ze o tej godzinie nie ma Policji na drogach (tam gdzie byłem akurat) a ja mu mówię ze nie prowadzę chociaż po łyku piwa bo nie chce mieć na sumieniu przechodnia czy też innego kierowcy a on na to (ja #!$%@? to jeszcze niech laska robi za chłopa w twoim związku jak z ciebie taka miekka faja) i se poszedł xD, z pijanym typem nie będę się wdawał w dyskusje ale no #!$%@? akcja xD
  • 421
@ChwilowaZielonka: Rozsadnie sie zachowałeś. Ja sam w weekend zabroniłem wsiadać znajomym za kółko po 3 piwach. Ale uważam, że w piciu jest zdrowy rozsądek. Byleby zgodnie z prawem. Jak wypiję browara i mam poniżej 0,2 promila i dobrze się czuję to wsiadam i jadę. Z drugiej strony sam złapałem się na tym, że po 2 piwach bałem się wsiąść za kółko, a innym razem wracałem trzeźwy autem do domu 100 km
@ChwilowaZielonka:
1. Jak to nie jest zarzutka to jesteś strasznym nieogarem.
2. Po #!$%@? piłeś, jak wiedziałeś że jesteś samochodem? Może pora na leczenie...
3. Dwa kieliszki wódki to 3 godziny do pełnej trzeźwości, a jakbyś jeszcze się #!$%@?ł bigosu to po 2 godzinkach możesz na luzie jechać (chyba że masz jakieś problemy z jego wchłanianiem, no ale to już do lekarza).
4. Bardzo dobrze zrobiłeś nie wsiadając za kółko, podczas
czego wy nie rozumiecie

@Szarozielony: Nie rozumiem, czemu mam nie prowadzić po alkoholu, skoro od jego picia minęło tyle czasu, że w moim organizmie nie ma po nim śladu.

nie prowadzi się po piciu alkoholu


Tydzień temu piłem wódę. Mogę dzisiaj prowadzić czy nie? Xd

Jestem przeciwnikiem prowadzenia POD WPŁYWEM alkoholu. Ale jak wypiję piwo o 12 w południe, to już do rana mam nie wsiadać w auto? XD Kierujmy się