Wpis z mikrobloga

Wyjasnisz może czemu się wycofują? Niskie zainteresowanie czy co?


@SmiesznyStudent4: tu oświadczenie od samych zainteresowanych:

31 stycznia 2019 Showmax wycofuje się z Polski, a usługa nie będzie już dostępna. Jest to następstwem strategicznej decyzji właściciela Showmax – Naspers Group, o wycofaniu się z działalności w sektorze rozrywki wideo prowadzonej w ramach MultiChoiceGroup (MCG), do której włączony został Showmax.

Naspers wprowadzi MCG na giełdę w Johannesburgu i przestanie być jej właścicielem. Pomimo
@SmiesznyStudent4: nie znam konkretnego powodu, ale miałam chwilę Showmaxa i strasznie mały wybór filmów i seriali. Bardzo niewiele znanych tytułów. Możliwe że to jest powód, ale to tylko moje obserwacje


Guzik prawda. Bibliotekę miał sporą, zwłaszcza znanych tytułów. Tylko przy tym #!$%@?ą apkę, która nie pokazywała Ci skarbnicy Showmaksa. Musiałeś wiedzieć, że coś tam jest by obejrzeć xD Ja wiele filmów odkryłem dzięki stronie upflix.pl, inaczej za cholerę bym ich nie
Bibliotekę miał sporą, zwłaszcza znanych tytułów


@Widzet: zwłaszcza polskich tytułów. Dużo polskich filmów czy seriali vegety, które nigdzie indziej się nie pokazywaly. Na netflixie nie ma w ogóle prawie, a HBO było w tym temacie w tyle. Podejrzewam, ze teraz HBO czy inny Player.pl przejmie te polskie tytuły i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Widzet: fakt rzeczywiście ja też uważałem że główna strona pokazuje ciągle to samo.
trzeba było wchodzić w kartę seriale / filmy i pracowicie przewijać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmiesznyStudent4: @AtoMan:
ja tam w takie wyjaśnienia nie wierzę. żadna firma jeszcze nigdy nie napisała "nasz pomysł nie wypalił/mieliśmy za mało klientów".

zawsze piszą że "ten produkt nie pasuje do nowej, dynamicznej strategii naszej firmy" albo że "w trosce o klienta mamy nową wizję swojej działalności".

ewidentnie było tak, że oferta była taka sobie i ludzi przychodziło mało. może w Afryce taki koszt inwestycji wystarczał do przyciągnięcia tłumów, ale w