Wpis z mikrobloga

Co jest? stawiasz od podstaw wg. specyfikacji a nie gotowców, bo zawsze będą potem cyrki.
Wifi musisz zmienić, najprościej chyba dorzucić takie mikroUSB TPlinka za 2 dyszki, nawet sterowniki do tego są ogólnodostępne pod osxa. U mnie laptop się grzał i pracował max 1.5h (na linuxie pracuje 6 także) więc może czegoś brakowało, generalnie walki było z tym co nie miara, z tym systemem w sensie.
@d3v: Mam zainstalowane od zera aż do samej konfiguracji DSDT więc wszystko u mnie jest stabilnie prócz działającego iMessage, ale nie korzystam, macOS mnie nie jara. I nie odpalisz nic powyżej High Sierra, bo Mojave korzysta już z Metala a HD3000 nie obsługuje tej technologii.

No i słyszałem że na HD3K potrafią być artefakty ale mi się nie przytrafiły.
@d3v: Minął tydzień od kupna x220 i walce z instalacją HighSierry. Najprostszy i najlepszy sposób to zrobienie bootowalnego pena z poziomu maszyny wirtualnej z wgranym osx.
Jak narazie śmiga fajnie, grzeje się bardziej niż na windowsie, jeszcze będę szukał na to rozwiązania. Poza tym wszystko działa, włącznie z imessage. Dziś dostanę kompatybilną kartę wifi, mam nadzieję że nie będzie problemu z instalacją. Jak na laptop kupiony za 300zł (amso) wydajność jest
b.....z - @d3v: Minął tydzień od kupna x220 i walce z instalacją HighSierry. Najprost...

źródło: comment_vCouDO3mBXTlT8YE4ANGr36Yt3sOs4GR.jpg

Pobierz
@blutusz: A weź mi powiedz jaką masz kartę wifi w tym thinkpadzie bo sam osobiście posiadam Dw1515 atherosa i nie działa na nim iMessage (nie jest wcale wykrywana jako built-in), config raczej na pewno mam dobry bo w Hackach siedzę już długo :) Z góry dzięki.