Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, ktoś z tagów #emigracja #emigrujzwykopem #holandia #pracbaza mógłby mi powiedzieć gdzie w Maasdijk mogą przesiedzieć od północy do piątej rano dwie osoby?
Znalazłem na szybko pracę dla siebie i dla kumpla ale kwaterunek mamy o 5 rano, a dziś już musimy zamykać z tej lokacji na której byliśmy.

Pobierz Vodkazkoksem - Cześć Mirki, ktoś z tagów #emigracja #emigrujzwykopem #holandia #pracb...
źródło: comment_fNTS7FmcLwY4q8EMRJpghlqwmxXitS0z.jpg
  • 13
@Qfarcowy stary, nawet nie chce mi się opisywać niefortunnego zwrotu wydarzeń który mnie do tego doprowadził bo wszyscy wzięli byście to za zarzutke, nie można mieć na raz tyle pecha pomieszanego z wrodzoną głupotą xD
@Vodka_z_koksem: kolego traktuj się jak menela do puki nie będziesz miał, wynajętego mieszkania / pokoju, pracy z której nie chcesz uciekać, pełnego prawa do zasiłki i odłożonych ok 5000€ na koncie i 500€ w gotówce w materacu (jak masz więcej w materacu to musisz wpisać w zeznaniu podatkowym)
jak masz 200€ to się ta sytuacja wiele nie rożni od tego jakbyś miał 30€, najlepiej nic nie wydawaj a najłatwiej to zrobić