Wpis z mikrobloga

Ostatnio oglądałem Cobcia i on poleca oleje Elf. A leje je do Nissanów Zet. Więc myślę, że skoro mechanik z takim doświadczeniem wybiera tego producenta to coś musi znaczyć.
@nandrolone: Osobiście używam Motula lub Millersa. Z obu jestem bardzo zadowolony. Aczkolwiek nie jestem w stanie powiedzieć czy silnik na takim oleju pożyje o 100 tys. kilometrów dłużej czy tylko o 0,5 metra.
@nandrolone: Widocznie ktoś kto robił 1 rejestracje w kraju tak wbił. RS4 nie było w B6. A to jest zwykła A4 1.8T chyba nawet nie quattro, tylko ktoś po dokładał lusterka z s4 (chyba ze to tylko nakładki). W sumie dla ciebie różnica żadna po prostu denerwują mnie ludzie którzy przyklejają naklejkę s6 na a6 2.0tdi dlatego tak zareagowałem ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@notedeagle: ona jest z De i tu też mieszkam. Właśnie patrzę na różnice między a4 s4 to bankowo jest to a4. Roznice kosmetyczne to Inny zderzak grill w s4 inny wydech itp jest tego trochę
czyli jest to a4 s4 b6
@nandrolone: No tak jest kilka różnic kosmetycznych, w środku też się troszkę różnią, mechanicznie się dużo różnią, przede wszystkim silnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tam i tak to jest bardzo fajne autko :)

Na początku pomyślałem, że pomyliłeś S4 z pakietem s-line, ale też nie bo na tych zdjęciach niema nakładki na progi z s-line.